Перевірка захисту прав дітей по Роздольському старостинському округу

11 травня службою у справах дітей Біляївської сільської ради спільно з представником Роздольського старостинського округу та соціальними працівниками був проведений рейд по виявленню порушень прав дітей на території Роздольського старостинського округу.

16:10 11.05.2021

09 травня у День перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні був уперше проведений легкоатлетичний трейловий забіг Попільна трейл (Popilna Trail)

Змагання проводилися Біляївським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у партнерстві зі Слобожанським спортклубом «Стаєр-Атлон», за підтримки спонсорів Біляївська хлібопекарня, ТОВ Терра, салон-магазин Аква-Центр, Полісервіс, ФОК Ангар.

09:10 11.05.2021

Мама – це наш ангел-охоронець, наш будинок, наш всесвіт

Тому день матері – це особливе свято, яке нагадує про рідну, і кохану людину. Хочеться побажати душевного спокою, успіху, супутнього всьому, прекрасного здоров'я, міцних стосунків у сім'ї, і щастя, що переливається через край!

17:22 09.05.2021

Напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні керівництво Біляївської сільської ради вшанувало пам’ять загиблих

Олександр Різник, Олег Приймак та Віктор Засуха поклали траурні вінки до пам’ятника Вічному вогню, стелі Василя Копцова та братський могилі сіл Біляївка та Петрівка.

13:26 07.05.2021