-----------------------------------------

Біляївська сільська рада ніколи не стояла осторонь проблем військовослужбовців

Осторонь проблем військовослужбовців Біляївська сільська рада ніколи не стояла.

На минулій сесії депутатами було прийнято рішення внести зміни до Комплексної Програми соціального захисту населення Біляївської сільської територіальної громади, а саме започаткувати надання одноразової матеріальної допомоги особам, які призиваються на військову службу по мобілізації під час дії військового стану. (по 20,00 тис. грн.).

При додаткових питаннях звертайтесь до відділу соціального захисту населення Біляївської сільської ради.