Біляївська сільська територіальна громада
Лозівського району Харківської області

Звіт роботи старости Миронівського старостинського округу Біляївської сільської ради Усенко Костянтина за 2023 рік

Звіт роботи старости Миронівського старостинського округу Біляївської сільської ради Усенко Костянтина за 2023 рік

     Керуючись Конституцією та Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими документами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з Біляївською громадою звітую про роботу старости Миронівського старостинського округу за 2023рік.
       За посадою та як член виконавчого комітету Біляївської сільської ради, представляю інтереси жителів сіл: Миронівка, Кіптівка, Тимченки, Нова-Єгорівка.
           Кількісні дані населення:
          Загальна площа старостинського округу становить 5885,7 га, в тому числі площа населених пунктів становить 530 га, з них с. Миронівка – 290 га, с. Кіптівка – 71 га,с.Тимченки – 68га,с.Н-Єгорівка-101га
           Станом на 01.01.2023 року в Миронівському старостинському окрузі нараховується всього 355 дворів: в               с. Миронівка – 293 дворів, в с. Тимченки – 27, Кіптівка- 29, Н.Єгорівка-6. Загальна кількість зареєстрованих - 545 осіб, з них в с. Миронівка – 507 осіб,с. Тимченки-16, с.Кіптівка- 20,с.Н-Єгорівка-2, з яких  особи пенсійного віку 174, працездатного віку 296 чол.
            На територія Миронівського старостинського округу зареєстровано 75дітей, з них дошкільного віку 8чол.
            Міграційний рух населення протягом 2023 року наступний:
- Вибуло - 12 осіб;
- Померло - 6 особи;
- Прибуло - 9 осіб;
- Зареєстровано народжених – 2 немовлят.
           Соціальний захист населення:
На території старостинського округу проживають:
- 5 багатодітних родин, в яких виховується 16 дітей;
- учасники бойових дій: 1 - ВВВ, 3 – воїни інтернаціоналісти;
- 8 учасники АТО, 15 військових ЗСУ;
- 1 сім’я загиблого в АТО; 
 -1 сім’я загиблого військового ЗСУ;
- 24 особи з інвалідністю всіх груп, з яких 2 особи з І групою;
- 7 одиноких пристарілих громадян старостинського округу обслуговуються соціальним працівником.
          На території округу функціонують: школа, дитячий садок, ФАП, сільська бібліотека, сільський будинок культури, 2 магазина,один  автомагазин, авто-поштове відділення.
         Я, як староста та член виконавчого комітету, беру участь у засіданнях сесії, виконавчого комітету сільської ради, виконую доручення сільської ради, її виконавчого комітету, сільського голови, інформую їх про виконання доручень.
         Прийом громадян проводжу по місцю роботи та за місцем проживання жителів села в межах робочого та в позаробочий час. Здійснюю моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, реалізацію ними права на працю та медичну допомогу.
             Протягом звітного періоду було видано довідок різного характеру – 271
на оформлення субсидії на пічне опалення – 3 справи, на газове опалення – 73 справи , адресної одноразової матеріальної допомоги на лікування – 11 справ , допомога малозабезпеченим сім’ям – 12 справ , допомога при народженні – 2 справи , та 2 справи по догляду за людьми з інвалідністю. В межах компетентності старости виконувалися нотаріальні дії – 14 послуг. Здійснювався облік, ведення та зберігання погосподарських книг.
             Протягом року  ведеться облік пільгових категорій, які проживають на території старостинського округу. 
         Здійснюється контроль за своєчасною сплатою податків отриманих з прибутку фізичних осіб та земельний податок, проводиться роз’яснювальна робота щодо погашення боргів.
       Не допускаю на території старостинського округу дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави. Дотримуюся правил службової етики встановленими законодавчими актами України, актами сільської ради, правилами внутрішнього трудового розпорядку. 
         З початком  повномасштабного  вторгнення росії в Україну перед громадою було поставлено важливе завдання: долучитись до прихистку переміщених осіб , які вимушено покинули свої домівки де проходили бойові дії. Відрадно відмітити, що всі жителі нашої громади з великим розумінням віднеслись до створення необхідних належних умов  проживання ВПО .За 2023 рік взято на облік 6 чоловік  та зареєстровано 77 чоловік ВПО. Небайдужими залишаються жителі наших сіл до тих , хто  став на захист нашої України. Жителями громади постійно надається посильна допомога ЗСУ: 
-збиралися продукти харчування, вчителями та працівниками Миронівської школи випікалися пиріжки та солодощі, збирали залізо для виготовлення пічок (буржуйок) ,аптечки першої необхідності, жестяні банки для виготовлення окопних свічок, які передавалися волонтерами на передову. Також всі мешканці старостату , донатять на допомогу ЗСУ.
            Гуманітарна допомога:
 «Президентська допомога» , надана державою, Біляївською сільською  радою  та волонтерськими організаціями, видавалася протягом всього 2023 року,не тільки  для ВПО, а й місцевим жителям.
- Надавалася гуманітарна допомога сім’ям військовослужбовців, пільговим категоріям і ВПО  у вигляді дров від Біляївської сільської ради і пелетів для опалення від держави  та закордонних благодійних фондів .
- До Дня людей похилого віку, всі жителі старостинського округу,старше 60 років , за рахунок коштів Біляївської сільської ради , отримали подарунок у вигляді продуктових наборів в кількості 177 штук.
- Привітання, у вигляді солодощів, до дня працівників освіти , отримали 12 вчителів пенсіонерів.
- Цінні подарунки отримали 3 ювіляра, яким протягом 2023 року виповнювалося 80, 85, 90 та 95 років.
- 2 особи з інвалідністю І групи, до Міжнародного дня людей з особливими потребами, отримали грошову допомогу від Біляївської сільської ради в розмірі 1000 грн., а люди з інвалідністю II і III групи – 600 грн.
- 6 мешканцям старостату надана матеріальна допомога для лікування важких захворювань, від 3000- 10000 грн. 
- З березня місяця 2023 року розпочав свою роботу пільговий автобус Біляївської сільської ради , кожного четверга мешканці пільгових категорій Миронівського старостинського округу мають можливість безкоштовного проїзду до міста. 
        Жителі Миронівського старостинського округу беруть активну участь в культурному житті села (концерти, мітинги, виставки ), в його благоустрої (прибиранні кладовищ, впорядкування подвір’їв, прилеглих до них територій, вулиць, паркових зон).

              За звітний період на території Миронівського старостинського округу проведені наступні роботи:
              Благоустрій.
              Постійної уваги потребують питання по благоустрою сіл. На цьому напрямку проведені наступні роботи: 
- Підтримувався задовільний стан на території населених пунктів, проводились заходи по покосу трави, вирубці сухих аварійних дерев, чагарників в парковій зоні , на узбіччі доріг , вигонах.
- Проводилася побілка парканів і дерев в парковій зоні та по вулицях села. Висадження і догляд квітів на клумбах і біля пам’ятників.
- Ремонтувалися пам’ятники і загальні поховання.
- Проведений колективний благоустрій , разом з вчителями Миронівської школи і працівниками старостинського округу висадили дубовий гай.
- За ініціативою і допомогою небайдужих мешканців села: Каврата  Ю.,Сімонян А.,Жерновий Р.,Савченко А. і ФГ «Урожай» був створений пляж, розчищена від сміття берегова смуга ,завезений пісок ,встановлені смітники.
- Здійснюється утримання і експлуатація водопровідних мереж с. Миронівка 187 абонентів.
- За графіком(1 раз у квартал) проводився ремонт і обслуговування вуличного освітлення. 
- Постійно здійснювалася робота щодо очистки, покосу та утриманню 4 кладовищ .
- Завдяки Кавраті  Ю.,Сімоняну А.,Жерновому Р.,Савченко А.,ФГ «Гуров С.М.» був завезений пісок до Великодніх свят.
- На території кладовища  села Н.Єгорівка і села Тимченки силами робітників з благоустрою Миронівського старостинського округу були вирубані сухі аварійні дерева і чагарники.
- За ініціативою депутата Брусенцової І.Д.,Миронівського старостинського округу і небайдужих мешканців громади були зібрані кошти та відреставрований пам’ятник місцевому жителю Герою Радянського Союзу Колодченко Олександру Григоровичу.
- Проведено ямковий ремонт автошляху по вул.Освіти до перехрестя вул. Вишнева с.Миронівка.
- Ямковий ремонт дороги по вул.Миру с.Миронівка.
- Ямковий ремонт по вулиці Молодіжна с.Миронівка.
- Працівниками благоустрою Миронівського старостинського округу підтримуються у належному стані два ігрові майданчики по вулиці Освіти.(обкіс ,фарбування,прибирання та завезення піску).
-Відділом ЖКГ Біляївської сільської ради і працівниками благоустрою Миронівського старостинського округу проводилося бетонування основи і фарбування колодязних зрубів с. Миронівка.
- У жовтні місяці працівники Миронівського старостинського округу прийняли участь у колективному благоустрою, щодо прибирання прилеглої території.
- За допомогою АФ « Урожай» було здійснено підгортання стихійного сміттєзвалища в с. Миронівка, що за вулицею Космічна.
- З листопада 2023 року на території Біляївської сільської ради розпочав свою роботу офіцер громади Горобець Владислав Вікторович.
-  Згідно графіку – 2 рази на місяць – проводиться  збір ТПВ (сміття) по селам старостату, сміттєвозом відділу ЖКГ Біляївської сільської ради.
- Силами ЖКГ Біляївської сільської ради  проводилася розчистка від снігу основних проїзних доріг сіл Миронівського старостинського округу. 
Миронівський СБК і бібліотека.
- Силами працівників ЖКГ Біляївської сільської ради і працівників з благоустрою Миронівського старостинського округу був здійснений ремонт укриття в Миронівському СБК:
- Проведено світло , вода ,встановлені двері,пофарбовано стіни , побілено стелю та розміщені меблі для тимчасового перебування.. 
- За рахунок коштів Біляївської сільської ради в Миронівському СБК :
- зроблений капітальний ремонт даху;
- встановлений твердопаливний котел ;
- замінено 9 металопластикових дверей ;
- відремонтована площа (викладена тротуарною плиткою ) ;
- відремонтовано освітлювальну електромережу;                                                 

- на площі будинку культури встановлені паркові лавки;                                          

- придбаний візок господарський для прибирання території.
          Миронівський ФАП
          В приміщенні ФАПу відкритий пункт незламності ,з електрогенератором,теплими речами ,запасом питної води і продуктами харчування.
Біляївська сільська рада придбала у ФАП:
-    маніпуляційний стіл;
-    кушетка 2 шт;
-    бактерицидна екранована лампа 2 шт;
-    рушникотримач для паперових рушників ;
-    відремонтовано тротуарну доріжку і вхідні сходи до ФАПу.
Миронівська філія КЗ «Біляївський ліцей»                                                      

- придбана і встановлена лавка паркова на ігровому  майданчику;                      

- придбано візок господарський для прибирання територій;                                                

- проведений ремонт опалювального котла;                                                            

- придбана фарба і пофарбована підлога та парти в кабінетах;                                      

- придбані дрова на опалювальний період;                                                                      

- придбаний і встановлений дитячий майданчик у дитсадок.
           Біляївська сільська рада привітала кожну дитину Миронівського старостинського округу і діток ВПО солодкими подарунками до новорічних свят.
АФ « Україна Нова», привітали з новорічними святами  дітей Миронівської школи солодощами.
Депутати Брусенцова І. Д., Моїсеєв С.С. і Ялдак А.В. надали кошти на придбання  подарунків для новорічних свят Миронівського клубу.
          З метою покращення умов життя та побуту населення Миронівського старостинського округу протягом 2024 року заплановано реалізацію наступних питань:
- Підтримувати задовільний стан територій населених пунктів Миронівського старостинського округу.
- Зробити косметичний ремонт  і заміну вікон на енергозберігаючі в глядацькій  залі Миронівського СБК.                        - Внутрішній ремонт приміщення та даху Миронівського ФАПу.                                

- Ремонт автодоріг по вулицях с. Миронівка, с.Тимченки,с.Кіптівка.
- Ремонт даху на водозабірному колодязі по вул.Садовій.                                    

- Продовження водогону  вул.Квітнева-вул.Колодченко , вул.Зелена  

-вул.Молодіжна.                                                                                                                  

- Косметичний ремонт і фарбування водонапірних башт.                                                    

- Ремонт автобусної зупинки по вулиці Освіти(центр),встановлення смітників, вкладання твердого покриття на інших автозупинках.                                    

- Встановлення вуличного спортивного майданчику з твердим покриттям і освітленням.
          Наприкінці звіту хочу висловити слова вдячності сільському голові Різнику Олександру Івановичу, працівникам Біляївської сільської ради , депутатам, землекористувачам, підприємцям, вихідцям одноосібникам, всім, хто доклав зусиль для покращення життя нашого старостинського округу.
          Окрема вдячність нашим ЗСУ захисникам і захисницям  за можливість жити і працювати 

Також дякуємо нашим працівникам благоустрою, які роблять села нашої громади чистими, красивими та охайними.                                                           

 Всім бажаю миру, здоров’я , наснаги та впевненості у завтрашньому дні!

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних