Цивільний захист

ЗАХИСНІ СПОРУДИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

- вул. Центральна, 35А , с. Червоне, Лозівський район Харківська область;

- вул. Лозівська, 1, с-ще Біляївка, Лозівський район Харківська область;

- вул. Миру, 3А, с. Закутнівка, Лозівський район Харківська область.

ВІДПОВІДАЛЬНІ ОСОБИ ЗА ПРИЙОМ, ОБРОБКУ ТА ОПЕРАТИВНЕ РЕАГУВАННЯ НА ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН, ЗАХИСНИХ СПОРУД ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ:

- с.Червоне Цвіркун Наталя Григорівна, Директор КЗ «Червонівський ліцей», контактний телефон 0999818092, адреса електронної пошти chervon_97@ukr.net;

- с-ще Біляївка Голубицька Алла Олександрівна, Завідувач КЗ «Біляївський ЗДО», контактний телефон 0990306744, адреса електронної пошти bilaivskiyzdo@ukr.net;

- с. Закутнівка Орлик Тетяна Миколаївна, Директор Закутнівського сільського будинку культури, контактний телефон 0997867632, адреса електронної пошти zakutnivkasdk@gmail.com.