Перелік документів для реєстрації місця проживання

Перелік документів для реєстрації місця проживання військовозобов’язаних при зверненні в ЦНАП

Для реєстрації місця проживання військовозобов’язаний має подати уповноваженій особі органу реєстрації такі документи:

• заява встановленої форми (що затверджена Кабінетом Міністрів України), яка формується автоматично
  • паспорт громадянина України (у формі книжечки або ІD – картки),
  • документи, що підтверджують право на проживання в житлі (зокрема свідоцтво про право власності, ордер, договір оренди (найму, піднайму), договір найму житла в гуртожитку (для студентів), рішення суду, що набуло законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування, житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання або інші документи, визначені Кабінетом Міністрів України). У разі відсутності документів, що підтверджують право на проживання в житлі, реєстрація місця проживання особи здійснюється за згодою власника (співвласників) житла, або  уповноваженої особи житла.
  • документ, що підтверджує сплату адміністративного збору, або документ, що підтверджує право на безкоштовне отримання послуги (згідно чинного законодавства),
  • військово-обліковий документ, для громадян України, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку.

Такими документами є :

• посвідчення про приписку до призовної дільниці (для призовників),
  • військового квитка або тимчасового посвідчення (для військовозобов’язаних),
  • військового квитка (для резервістів).

Уповноважена особа органу реєстрації при прийомі документів для реєстрації військовозобов’язаного перевіряє наявність відмітки про взяття на облік ТЦК та СП за новим місцем проживання у військово-обліковому документі заявника. В разі відсутності такої відмітки направляє,  особу до відповідного ТЦК та СП для взяття на облік і тільки після цього проводить реєстраційну дію.

Треба зауважити, що всі чоловіки з 18 до 60 років повинні бути взяті на облік ТЦК та СП, але є деякі  категорії осіб, що становлять виключення:

• військовослужбовці,
  • особи, що знаходяться на спец обліку,
  • особи, що виключені з обліку військовозобов’язаних  і мають про це відмітку ТЦК та СП.

Такі особи, при реєстрації місця проживання, подають відповідний документ, що підтверджує їх виключення з військового обліку або приналежність до даної категорії.