Біляївська сільська територіальна громада
Лозівського району Харківської області

ЗВІТ старости Закутнівського старостинського округу

 

Керуючись Конституцією та Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими документами, що визначають порядок його діяльності та взаємовідносинами з Біляївською громадою звітую про роботу Закутнівського старостинського округу за рік, а як роботу старости - за період з жовтня 2021 року по січень 2022 року. 
За посадою та як член виконавчого комітету Біляївської сільської ради, представляю інтереси жителів сіл Закутнівка та Веселе.

Кількісні дані населення
Загальна площа старостинського округу становить 7 861,0 га, в тому числі площа населених пунктів становить 590,9 га, з них с. Закутнівка – 458,6 га, с. Веселе – 132,3 га. 
Станом на 01.01.2022 року В Закутнівському старостинському округу нараховується всього 527 дворів: в с. Закутнівка – 367 дворів, в с. Веселе - 160. Загальна кількість зареєстрованих - 802 особи, з них в с. Закутнівка – 530 осіб, з яких 162 особи пенсійного віку та 272 особи в с. Веселе, з них 71 особа пенсійного віку.
На територія Закутнівського старостинського округу зареєстровано 28 дітей дошкільного віку, але проживає лише 12 дітей, що становить 43 %.
Міграційний рух населення протягом 2021 року наступний:
- Вибуло - 21 особа;
- Померло - 23 особи;
- Прибуло - 18 осіб;
- Зареєстровано народжених – 5, з яких 2 дітей не проживають;

Соціальний захист населення
На території старостинського округу проживають:
- 4 багатодітні родини, в яких виховується 13 дітей; 
- 1 прийомна родина, в якій 2 прийомних дітей;
- 13 учасник бойових дій: 1 - ВВВ, 5 – воїни інтернаціоналісти, 7 – учасники АТО;
- 1 сім’я загиблого в АТО;
- 40 осіб з інвалідністю всіх груп, з яких 4 особи з І групою;
- 8 одиноких пристарілих громадян старостинського округу обслуговується соціальним працівником.
На території округу функціонують: амбулаторія загальної практики сімейної медицини, сільська бібліотека, сільський будинок культури, магазин, почтове відділення.
Я, як староста та член виконавчого комітету, беру участь у засіданнях сесії, виконавчого комітету сільської ради, виконую доручення сільської ради, її виконавчого комітету, сільського голови, інформую їх про виконання доручень.
Прийом громадян проводжу по місцю роботи та за місцем проживання жителів села в межах робочого та за позаробочий час. Здійснюю моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, реалізацію ними права на працю та медичну допомогу.
Протягом звітного періоду було видано довідок різного характеру – 483:
на оформлення субсидії на пічне опалення – 13 справ, на газове опалення – 122 справи, адресної одноразової матеріальної допомоги на лікування – 7 справ , адресної матеріальної допомоги мешканцям с. Закутнівка, які постраждали внаслідок стихійного лиха – 15 справ, оформлено допомогу малозабезпеченим сім’ям – 36 справ, допомоги при народженні – 5 справ та 9 справ по догляду за людьми похилого віку за 80 років, 1 справа - по втраті годувальника. В межах компетентності старости виконувалися нотаріальні дії – 10 послуг. Здійснювався облік, ведення та зберігання по господарських книг.
Протягом року здійснюється оповіщення військовозобов’язаних, ведеться облік учасників АТО та бойових дій. Також ведеться облік пільгових категорій, які проживають на території старостинського округу. 
Здійснюється контроль за своєчасною сплатою податків отриманих з прибутку фізичних осіб та земельний податок, проводжується роз’яснювальну роботу щодо погашення боргів.
Не допускаю на території старостинського округу дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави. Дотримуюся правил службової етики встановленими законодавчими актами України, актами сільської ради, Правилами внутрішнього трудового розпорядку.
Жителі сіл Закутнівка та Веселе беруть активну участь в культурному житті села (концерти, мітинги, виставки), в його благоустрою (чистка кладовищ, впорядкування подвір’їв, прилеглих до них територій).
За звітний період на території Закутнівського старостинського округу проведені наступні роботи:
- Підтримувався задовільний стан на території населених пунктів, проводились заходи по обкосу трави, вирубки сухих дерев, чагарників;
- Постійно здійснювалася робота щодо чистки, покосу та утримання кладовищ: 3 кладовища в с. Закутнівка та 1 кладовище в с. Веселе;
- На території Бакаївського кладовища силами робітників з благоустрою Біляївської сільської ради були вирубані чагарники;
- Силами працівників ЖКГ був здійснений ремонт лавочок на ігровому майданчику в с. Веселе;
- За рахунок коштів Біляївської сільської ради придбано та встановлено ігровий майданчик в с. Веселе;
- За допомогою депутата Біляївської сільської ради Дрозда О. С., вихідця одноосібника Горобця В. В. та АФ «Україна Нова» протягом літа здійснювався покіс трави на вигонах та узбіччі доріг;
- До Дня Перемоги був виконаний косметичний ремонт пам’ятника в с. Закутнівка за рахунок АФ «Україна Нова»;
- Проводилось обслуговування освітлення в селах округу, своєчасно замінювалися лампи на фонарі;
- За допомогою депутата Біляївської сільської ради Дрозда О. С. здійснено
вивіз сміття біля будинку культури після здійсненого ремонту;
- Здійснено ремонт та фарбування містка в с. Закутнівка;
- За допомогою вихідців – одноосібників Зубка М. В. та Куті О. П. була здійснена чистка чагарників в с. Закутнівка, що біля вулиці Садової.
- Було заміно одне вікно на енергозберігаюче в сільській бібліотеці;
- За кошти Біляївської сільської ради було придбано в АЗПСМ с. Закутнівка пульсометр та 2 лавочки для пацієнтів;
- Було здійснено заміну кабелю до гаража АЗПСМ с. Закутнівка;
- До Дня людей похилого віку, всі жителі старостинського округу, кому за 60 років, за рахунок коштів Біляївської сільської ради, отримали продуктові набори в кількості 236 штук: 162 особи пенсійного віку в с. Закутнівка та 71 особа в с. Веселе;
- Привітання, у вигляді солодощів, до Дня працівників освіти, за рахунок коштів Біляївської сільської ради, отримали 16 вчителів пенсіонерів;
- Цінні подарунки отримало 17 Ювілярів, яким протягом 2021 року виповнювалося 80, 85, 90 та 95 років;
- Вітання з 75 – ти річним Ювілеєм отримала голова ветеранської організації с. Закутнівка – Судакова Тамара Афанасіївна;
- Привітання з 60 – ти річчям спільного життя отримала родина Сальник - Петро Григорович та Ганна Романівна;
- У жовтні місяці було проведене свято День села, присвячене 200-ій річниці від утворення села Закутнівка;
- 4 особи з інвалідністю І групи, до Міжнародного дня людей з особливими потребами, отримали грошову допомогу в кількості 1 000 грн.
- У жовтні місяці працівники всіх структурних підрозділів старостинського округу прийняли участь у суботнику, щодо прибирання прилеглих територій;
- За допомогою АФ «Україна Нова» було здійснено підгортання стихійного сміттєзвалища в с. Веселому, що біля вулиці Шевченка; 
- З листопада місяця 2021 року розпочав свою роботу сміттєвоз, який згідно графіку – 2 рази на місяць - проводиться збір сміття по селам старостату. 
- За рахунок АФ «Україна Нова» проводилася розчистка від снігу основних проїзних доріг сіл Закутнівка та Веселе;
- В листопаді місяці адміністративною комісією Біляївської сільської ради, на чолі начальника загального відділу П’ятенко Я. В., були розглянуті 2 заяви мешканців с. Закутнівка, вирішення спірного питання щодо меж земельних ділянок;
- В грудні місяці офіс Закутнівського старостинського округу переїхав в відремонтоване та облаштоване приміщення;
- 8 дітей дошкільного віку, які не відвідують заклад дошкільної освіти, до Дня Святого Миколая отримали солодкі подарунки;
- Вітання від Діда Мороза та Снігуроньки отримали працівники лікарні, АФ «Україна Нова», магазину, будинку культури та старостату, спонсором яких був депутат Біляївської сільської ради Дрозд О. С.;
- Протягом 2021 року Рішенням сесій Біляївської сільської ради, 8 жителям Закутнівського старостинського округу, були надані дозволи на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва;
- З січня 2022 року на території Біляївської сільської ради розпочав свою роботу офіцер громади Рябуха Олег Олексійович.
З метою покращення умов життя та побуту населення Закутнівського старостинського округу протягом 2022 року заплановано реалізацію наступних питань:
- Облаштування колодязів загального використання;
- Огорожа кладовища по вулиці Бакаївській;
- Придбання та установка лавочок паркових;
- Встановлення спортивного майданчику
Наприкінці звіту хочу висловити слова вдячності сільському голові Різнику Олександру Івановичу, працівникам Біляївської сільської ради, робітникам всіх установ, депутатам, підприємцям, вихідцям одноосібникам, керівництву АФ «Україна Нова» - всім, хто доклав зусиль для покращення життя нашого старостинського округу. Особлива вдячність нашим працівникам благоустрою, які роблять села нашої громади чистими, красивими та охайними. Тож давайте поважати їх працю та долучатися до добрих справ для покращення життя в селах нашої громади.

Дякую за увагу!
Староста Закутнівського старостинського округу - Людмила Дрозд

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних