Миронівський старостинський округ

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СЕЛА МИРОНІВКА ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ (КОЛИШНЬОГО ПЕРВОМАЙСЬКОГО РАЙОНУ) ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

30 листопада в Миронівському старостинському окрузі Біляївської сільської ради були проведені громадські слухання генерального плану села Миронівка. До завершення виготовлення генплану лишилося погодження і затвердження.

про проведення громадських слухань

Біляївська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення містобудівної документації Генерального плану с. Миронівка, Лозівського району (колишнього Первомайського), Харківської області.

Містобудівна документація - Генеральний план розробляється на підставі рішення XXXIV сесії VII скликання Миронівської сільської ради від 11.12.2018 року «Про розроблення Генерального плану села Миронівка, Первомайського району, Харківської області». Замовник – Виконавчий комітет Миронівської сільської ради. Виконавець - проектна організація ПП «ЗЕМСТРОЙПРОЕКТ».

Мета проекту – розроблення містобудівної документації, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території села з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

З матеріалами містобудівної документації можна ознайомитися в адмінбудівлі Миронівського старостинського округу Біляївської сільської ради з 9:00 до 16:00 години щодня, крім вихідних.

Ознайомлення з містобудівною документацією та подача пропозицій і зауважень від фізичних та юридичних осіб приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил до 25.11.2021 року за адресою: 64141, Харківська область, Лозівський район, с-ще Біляївка, вул. Соборна, 1. Пропозиції подані особами після встановленого строку, залишаються без розгляду.

У слуханні можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, які визначені п. 7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Пропозиції і зауваження, які надійшли після встановленого терміну, не розглядаються. Відповідальний за проведення громадських слухань - сільський голова Біляївської сільської ради.
Обговорення рішення по генеральному плану відбудеться 30.11.2021 р. об 11:00 в приміщенні Миронівського сільського будинку культури Біляївської сільської ради за адресою: с. Миронівка, вул. Мироненко, буд. 7. Слухання відбудуться із суворим дотриманням карантинних заходів.