ПОЛОЖЕННЯ про проведення 17-го Слобожанського дуатлону «Біляївка» та забігу «Слобожанська миля».
1. Мета та завдання.
1.1 Пропаганда і популяризація здорового і активного способу життя, залучення трудящих, молоді, дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом, активного способу життя.
1.2 Популяризація дуатлону, як засобу комплексного фізичного виховання і розвитку.
1.3 Виявлення найсильніших дуатлетів Харківського регіону, підвищення спортивної майстерності кращих атлетів.

2. ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ.
2.1 Дуатлон відбудеться 20 червня 2021 року в селищі Біляївка Лозівського району Харківської області.
2.2 Початок змагань о 12.00 годині на стадіоні в сел. Біляївка.
2.3 Траса змагань проходить вулицями сел. Біляївка, с. Суданка, с. Петрівка.

3. ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ.
3.1 Організатор змагань комунальна установа Біляївський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» в партнерстві зі Слобожанським спортклубом «Стаєр-Атлон», за підтримки спонсорів.
3.2 Проведення змагань покладається на Оргкомітет та Суддівську колегію, затверджену КУ БЦФЗН «Спорт для всіх» та ССК «Стаєр-Атлон».
3.3 Підготовку траси і організацію змагань здійснює Оргкомітет змагань. Голова Оргкомітету - Панов Є.О
3.4 Головний суддя змагань - Лишенко О.О.

4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ.
4.1 До участі запрошуються всі бажаючі (чоловіки і жінки, діти), здатні за станом здоров'я подолати дистанцію і не мають від лікарів протипоказань до фізичних навантажень.
4.2 Попередня реєстрація на дуатлон здійснюється через форму сайту. Видача номерів учасників та дореєстрація буде здійснюватися в день старту з 10.30 години на стадіоні селища  Біляївка.

5. ДИСТАНЦІЇ І ВІКОВІ ГРУПИ.
5.1 Змагання є особистими і проводяться на дистанціях:
Забіг «Слобожанська миля»:
- всі бажаючі (без визначення переможців) - 1750 метрів.
Дитячий дуатлон (Kids duathlon)(хлопчики, дівчатка):
- вікові групи до 12 років, 13-15 років: 2 км біг + 10 км велогонка + 2 км біг.
Крос-кантрі дуатлон (ХС-duathlon) (чоловіки, жінки)
- вікові групи 16 - 34 років, 35 + років: 6 км крос + 20 км велокрос + 2 км біг.
Естафетна крос-кантрі гонка (Relay duathlon)
- змішані команди з двох учасників. Долають дистанцію ХС-дуатлону по черзі.

6. ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ.
10:30 - Початок реєстрації учасників.
11:45 - відкриття змагань
12:00 - Старт дитячого дуатлону і забігу «Слобожанська миля»
13:30 - Старт ХС-дуатлону, естафетних команд.
15:40 - Нагородження переможців.

7. НАГОРОДЖЕННЯ.
7.1 Кожен учасник дуатлону на фініші отримує пам'ятний подарунок з логотипом дуатлону, харчування, воду.
Учасники забігу «Слобожанська миля» на фініші отримують солодкий приз.
7.2 Переможці змагань в кожній групі визначаються за найменшим часом, затраченим на подолання всієї дистанції.
7.3 Пам'ятними призами нагороджуються учасники посіли 1-3 місця в вікових групах у дітей (хлопчики/дівчата), в вікових групах у дорослих (чоловіки/жінки), в естафетній гонці.
7.4 Спецпризами нагороджуються наймолодший і найстарший учасники дуатлону.

8. ФІНАНСУВАННЯ.
8.1 Фінансування змагань здійснюється шляхом кооперування коштів КУ Біляївський ЦФЗН «Спорт для всіх», ССК «Стаєр-Атлон», спонсорів та благодійних стартових внесків.
8.2 Всі витрати по харчуванню та розміщення спортсменів несуть організації, що відряджають або самі спортсмени.

9. РЕЄСТРАЦІЯ І СТАРТОВИЙ ВНЕСОК.
9.1 Попередня реєстрація на дуатлон здійснюється через форму сайту. Видача номерів учасників та дореєстрація буде здійснюватися в день старту з 10.30 години на стадіоні селища  Біляївка і закінчиться за 10 хвилин до старту.
Стартовий внесок для тих хто подав заявку на участь через форму реєстрації на сайті (до 17.06.2021 р):
- для індивідуальних учасників - 50 грн.
- для естафетних команд - 100 грн. Реєстрація естафети ТУТ
Стартовий внесок при реєстрації в день старту збільшується вдвічі
Учасники дитячого дуатлону (Kids duathlon 2-10-2) звільняються від стартового внеску.

10. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ДУАТЛОНУ.
10.1 Змагання відбудуться в будь-яку погоду.
10.2 Учасники дуатлону долають дистанції з послідовною зміною етапів.
10.3 Маршрут кожного етапу відзначений на карті-схемі, яка буде вивішена в день старту на інформаційній дошці Оргкомітету. Додатково траса дуатлону буде розмічена маркувальними стрічками і покажчиками.
10.4 Старт, зміна етапів і фініш гонки знаходиться в одній точці - на стадіоні п.Беляевка.
10.5 Учасникам гонки необхідно дотримуватися всіх вказівок суддівської бригади і контролерів на дистанції, Правил дорожнього руху. Недотримання цієї умови веде до автоматичної дискваліфікації учасника.
10.6 На всьому протязі гонки на учасників повинні бути надіті номери, які видаються перед стартом. На бігових етапах номер повинен знаходитися - спереду, поверх одягу учасника; на велосипедному етапі - ззаду, поверх одягу учасника.
10.7 Перед постановкою в транзитну зону велосипедів судді перевірять справність гальм, основних систем велосипеду.

11. БЕЗПЕКА УЧАСНИКІВ ПЕРЕГОНИ.
11.1 Участь в дуатлоні є потенційно травмоопасним.
11.2 Учасник допускається до старту при наявності особистого підпису в картці учасника підтверджує, що він ознайомлений з цим Положенням і несе персональну відповідальність за своє здоров'я, за свою підготовку до змагань і не має медичних протипоказань. Неповнолітні учасники допускаються до старту тільки з письмової згоди одного з батьків, або офіційного опікуна, який буде особисто присутнім під час змагань.
11.3 Щоб уникнути випадків травматизму учасники повинні в обов'язковому порядку дотримуватися вказівок суддів і контролерів на дистанції, дотримуватися Правил дорожнього руху, задля власної безпеки мати велошолом.

Довідка як дістатись:
Проезд из Харькова  ж/д траспортом:
в  день соревнований с Южного вокзала электропоездом Харьков-Беляевка в  8-25  прибывает в Беляевку в 11-13.
В Лихачево электричка прибывает в 10-53
Після старту електропотяг на Харків о 16-31
Для личного транспорта:
проезд по трассе Харьков - Мерефа - Первомайский - Лозовая до п.Беляевка (порядка 100 км).