Дата: від до Скинути

Відсутність об`єкту оподаткування рентної плати за спеціальне використання води: чи потрібно повідомляти ДПС?

Первинний водокористувач у разі відсутності у звітному періоді об’єкта оподаткування рентною платою за спеціальне використання води зобов’язаний подати до контролюючого органу податкову декларацію з рентної плати разом з Додатком (-ами) 5 (в частині рентної плати за спеціальне використання води) або заяву про відсутність об’єкта оподаткування.

08:31 30.04.2021

Платник ПДФО у минулому році отримав благодійну допомогу від декількох благодійників: чи треба подавати декларацію про майновий стан і доходи?

Головне управління ДПС у Харківській області звертає увагу, що одним із видів доходу, який підлягає декларуванню, є благодійна допомога, але лише в окремих випадках.

08:30 30.04.2021

Отримуйте довідку про відсутність заборгованості в електронній формі

Головне управління ДПС у Харківській області інформує, що наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018 № 733, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27.09.2018 за № 1102/32554 затверджено Порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи. (далі – Порядок № 733).

10:21 29.04.2021

Девіз Дня охорони праці у 2021 році – «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі»

Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 року №685/2006 щороку, 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз зазначеного заходу у 2021 році - «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі».

11:45 28.04.2021

ЄСВ-2021: ставки та терміни сплати єдиного внеску

Головне управління ДПС у Харківській області нагадує, що Єдиний соціальний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування - це консолідований страховий внесок в Україні, збір якого здійснюється до системи загальнообов'язкового державного страхування в обов'язковому порядку та на регулярній основі.

09:33 28.04.2021

Земельний податок для фізичних осіб 2021

Всі громадяни України, які володіють рухомим або нерухомим майном мають сплачувати обов’язкові платежі або податки державі. Зокрема, власники земельних ділянок щороку зобов’язані сплачувати земельний податок, крім випадків, коли вони звільнені від плати за землю.

09:31 28.04.2021

Відділенням соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю відвідано родини, які знаходяться в СЖО

Протягом життя сім’ї стикаються з різними випробуваннями. Нажаль, не кожна родина в змозі самостійно вирішити труднощі, які виникають на їхньому шляху. Тому, з метою соціальної підтримки цих сімей та надання їм відповідних соціальних послуг щодо подолання або мінімізації наявних складних життєвих обставин, працівниками відділення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю ЦСП Біляївської сільської ради проводиться відповідна інформаційно-роз'яснювальна та профілактична робота з вразливими категоріями населення.

15:07 27.04.2021