ЗВІТ старости Роздольського старостинського округу

ЗВІТ ПРО РОБОТУ СТАРОСТИ РОЗДОЛЬСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ КУРДЮМОВОЇ НАТАЛІЇ ОЛЕКСІЇВНИ ЗА 2021 РІК

Керуючись конституцією та Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Положенням про старосту та іншими нормативно- правовими актами, звітую про роботу Роздольського старостинського округу за 2021 рік.

За посадою я є членом виконавчого комітету Біляївської сільської ради, представляю інтереси жителів сіл Роздолля, Крюкове, Шульське та селища Краснопавлівське. Беру участь у засіданнях виконавчого комітету сільської ради та сесіях сільської ради.

Прийом громадян здійснюється за місцем роботи в межах робочого часу та у позаурочний час за місцем проживання жителів сіл. Здійснюється моніторинг стану дотримання прав і законних інтересів мешканців у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, реалізації ними права на працю та медичну допомогу. Жителі села беруть участь у соціально-економічному та культурному житті округу, надають пропозиції щодо ремонту доріг комунальної власності, вуличного освітлення, благоустрою села. Надається допомога жителям села щодо переадресації заяв різного характеру до посадових осіб сільської ради та її виконавчих органів для подальшого вирішення питань.

Станом на 01.01.2022 року на території Роздольського старостинського округу налічувалось 389 господарств, де зареєстровано 978 осіб. В с.Роздолля - 408, с.Шульське - 481, с.Крюкове - 17, с-ще Краснопавлівське - 72.

За звітний період померло - 30 осіб, народилось - 3 дитини.

У селі Роздолля працює сільський клуб, бібліотека, ФАП, поштове відділення зв'язку, магазин. В селі Шульське працює дитячий садок, школа, СБК, бібліотека, поштове відділення зв'язку, ФАП, два магазина. Теріторії біля установ утримуються в належному стані, прибираються кладовища, узбіччя вулиць. Систематично проводиться впорядкування територій біля подвір`їв господарств жителів сіл, пам'ятних місць.

За звітний період на території старостинського округу проведені наступні роботи:

- весною завезено пісок на кладовища сіл Роздолля, Шульське, Крюкове та с-ще Краснопавлівське; - навесні підгорнуте сміттєзвалище в с.Шульське;

- у зимовий період проводилась чистка доріг від снігу підприємцями округу;

За кошти Біляївської сільської ради виконані наступні роботи:

- поточний ремонт пам'ятників в с.Роздолля, с.Шульське та с.Крюкове;

- встановлені нові ігрові майданчики в с.Роздолля, с.Шульське;

- встановлені нові паркові лавочки в с.Роздолля ,с.Шульське;

- навесні висаджені берези в селі Роздолля в кількості 80 шт. та квіти біля памятників в с.Роздолля та с.Шульське;

- проведено чистку узбіччя від порослі під`їздної дороги до населеного пункту с.Крюкове;

- на протязі року проводиться заміна згорівших ліхтарів вуличного освітлення;

- здійсненно підсипку грунтової дороги шлаком в с.Шульське вул.Залізнична;

- здійснено заміну забору на цвинтарі с.Роздолля на новий євро-забор;

- встановлено євро-забор біля пам`ятника с.Шульське;

- частково провели заміну водопроводної труби по вулиці Набережній с.Роздолля;

- завезені труби для ремонтних робіт на свердловину в с.Шульське;

- частково зроблено ямковий ремонт дороги від переїзду с-ща Краснопавлівське до с.Шульське;

- проведена розчистка теріторії від парослі біля школи с.Шульське;

- на ФАПи придбано нові лавочки для очікування громадян в черзі;

- силами працівників з благоустрою Руднєвим В.І, Зуєвої Л.М., Комаровою Т. А., Дяченко Л. Д., Гуртенко Т.М., Гуртенко Н.М., Цюрик Л.М. проводилось прибирання сіл та кладовищ.

Протягом року видано довідок різного характеру — 434, перевірено та складено — 26 актів обстеження матеріально-побутових умов, надано — 69 послуг з нотаріальних дій, надано — 150 відповідей різним установам,оформлено субсидій — 43справи, пільг — 11 справ, оформлена соціальна послуга на непрофесійній основі — 3 справи, оформлена допомога малозабезпеченим сім`ям — 47 cправ.

Ведеться облік військовозобов’язаних, здійснюється оповіщення військовозобов’язаних та призовників, складаються списки юнаків для приписки до призовної дільниці, ведеться облік учасників АТО та бойових дій. Ведеться облік всіх пільгових категорій, які проживають на території округу.

Не допускаю на території округу дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам громадян. Дотримуюсь правил службової етики, встановлених законодавчими актами України, актами сільської ради та виконавчого комітету. Працюю для покращення умов життя та побуту населення округу.

Я хочу подякувати керівникам ПРАТ «Краснопавлівський КХП» Дейку Олександру Анатолійовичу, ПП «Хлібороб –Л» Бубніковичу Володимиру Олександровичу, Лійченко Олександру Миколайовичу, Капустенко Володимиру Володимировичу, депутатам нашого округу Мірошниченко Анатолію Івановичу, Колєснік Ігорю Миколайовичу, всім, хто підтримує нас, хто дає поради, хто допомагає словом і ділом, тим, хто не просто критикує, а вносить пропозиції з покращення життя громади, тим, хто робить Роздольський старостинський округ кращим.