Виконння бюджету

Рішення XXXV сесії VIII скликання від 26.10.2023 №1481 про виконання бюджету Біляївської сільської ради за 9 місяців 2023 року

Довідка про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2023 року

Довідка про виконання сільського бюджету за 1 півріччя 2023 року

Рішення ХХХІІІ сесії VIII скликання №1435 від 23.08.2023 року "Про виконання бюджету Біляївської сільської територіальної громади за 1 півріччя 2023 року"

Довідка про виконання сільського бюджету за І квартал 2023 року

Рішення ХХІХ сесії VIII скликання №1349 від 14.04.2023 "Про затвердження звіту про виконання бюджету Біляївської сільської територіальної громади за І квартал 2023 рік"

Довідка про виконання сільського бюджету за 2022 рік

Рішення ХХVІІ сесії VIII скликання "Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Біляївської сільської ради за 2022 рік"

Довідка про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2022 року

Рішення ХХІV сесії VIII скликання "Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Біляївської сільської ради за 9 місяців 2022 року"

Довідка про виконання сільського бюджету за І квартал 2022 року

Рішення ХХ сесії VIII скликання "Про затвердження звіту про виконання бюджету Біляївської сільської територіальної громади за І квартал 2022 року"

Довідка про виконання сільського бюджету за 2021 рік

Рішення ХVІІІ сесії VIII скликання "Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Біляївської сільської ради за 2021 рік"

Довідка про виконання сільського бюджету за 9 місяців 2021 року

Рішення ХІІІ сесії VIII скликання "Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Біляївської сільської ради за 9 місяців 2021 року"

Довідка про виконання сільського бюджету за І півріччя 2021 року

Рішення ІХ сесії VIII скликання "Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Біляївської сільської ради за І півріччя 2021 року"

Довідка про виконання сільського бюджету за І квартал 2021 року

Рішення V сесії VIII скликання "Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Біляївської сільської ради за І квартал 2021 року"