Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні, 26 квітня, керуюча справами виконкому Лариса Буслова та начальник відділу соціального захисту населення Інна Слободенюк, взяли участь у заходах, пов'язаних з 35- ми роковинами Чорнобильської катастрофи та вшануванням учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

13:31 26.04.2021

В Закутнiвськiй бібліотеці оформлена виставка "Чорнобиль не має минулого"

Чорнобильська катастрофа - екологiчно-соцiальна катастрофа, спричинена вибухом i подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції в ніч на 26 квітня 1986 року, розташованої на території України.

08:00 26.04.2021

Пам’ять Чорнобиля

Цьогоріч, 26-го квітня, минає 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа планетарного масштабу, яка є найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Відлуння цієї трагедії відчувається і зараз, а значить ми маємо гідно вшанувати тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити і розбудовувати нашу власну державу.

07:50 26.04.2021

Гуманітарна допомога від Харківської обласної організації «Товариства Червоного Хреста України»

Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Біляївської сільської ради була надана гуманітарна допомога від Харківської обласної організації «Товариства Червоного Хреста України»  у вигляді засобів гігієни (шампунь «RAUSCH» для догляду за волоссям).

13:41 23.04.2021