Біляївська територіальна громада
Харківська область, Лозівський район

ЗВІТ старости Красненського старостинського округу

ЗВІТ старости Красненського старостинського округу Ярослава ФАТЄЄВА за роботу в 2021 році

Керуючись Конституцією та Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів, Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності, звітую про роботу Красненського старостинського округу за 2021 рік.
За посадою я є членом виконавчого комітету Біляївської сільської ради, представляю інтереси жителів сіл Красне, Задорожнє, Нова Семенівка, Нове, Червоне. Беру участь у засіданнях виконавчого комітету сільської ради.
Прийом громадян здійснюється за місцем роботи в межах робочого часу та в позаурочний час за місцем проживання жителів сіл. Здійснюється моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, реалізації ними права на працю та медичну допомогу. Надається допомога жителям громади щодо переадресації заяв різного характеру, пропозицій, інформацій посадовим особам сільської ради та її виконавчого комітету. Жителі села беруть активну участь в соціально-економічному та культурному житті округу. Надаються пропозиції щодо, ремонту доріг комунальної власності, вуличного освітлення, благоустрою сіл.
Станом на 01 січня 2021 року на території Красненського старостинського округу налічувалось 1029 зареєстрованих мешканців сіл Красне, Задорожнє, Нова Семенівка, Нове, Червоне.
За звітний період померло 29 осіб, народилась 3 дитини.

У селі Червоне працює сільський будинок культури, сільська бібліотека, в селі Красне поштове відділення зв’язку, ФАП села Красне. Території біля установ утримуються в належному стані, прибираються кладовища, узбіччя вулиць. Систематично проводиться впорядкування територій біля подвір’їв господарств жителів сіл, пам’ятних місць.
За звітний період на території сіл старостинського округу проведені наступні роботи:
•    Введена в дію вуличне освітлення по вул. Копцова в селі Красне;
•    Проведена підсипка щебенем на ґрунтовій дорозі в с. Нова Семенівка;
•    Проведена підсипка щебенем ґрунтової дороги в с. Нове;
•    За зверненням мешканців випилювались аварійні дерева в с. Красне, Червоне, Нове;
•    В ФАП придбано новий холодильник, нові підставки для внутрішньовенних ін’єкцій;
•    Виконаний косметичний ремонт пам’ятника загиблим воїнам ВВВ;
•    Здійснено випилювання аварійних дерев на кладовищі в с. Задорожнє;
•    Проводилось вирубування чагарників вздовж вулиць, та покинутих прибудинкових територій сіл;
•    Встановлено 5 світлодіодних світильників в с. Красне, Червоне, Нове;
•    В КЗ «ЧЕРВОНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» за підтримки групи НАФТОГАЗ було придбано тренажерне обладнання, та здійснено ремонт санвузлів;
•    В КЗ «ЧЕРВОНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» побудовано дитячий майданчик зі штучним покриттям;
•    В КЗ «ЧЕРВОНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» висаджено молодий парк із дерев;
•    В с. Красне, Нове, Червоне, на дитячі майданчики були встановлені нові гойдалки та каруселі;
•    Відремонтовано поріг в Червонівській бібліотеці;
•    В КЗ «ЧЕРВОНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» придбано 2 smart tv;
•    В с. Нове на водонапірну башту було придбано нове обладнання ( насос, автоматику для подачі води населенню);
•    Біля ФАПу с. Красне встановлено лавочку;
•    В Червонівський будинок культури придбано новий ноутбук;
•    Поточний ремонт вуличного освітлення;
•    Поточний ремонт водогону;
•    Заміна електроопори с. Нове;
•    Побілка дерев по старостинському округу;
•    Скошування бур`янів, розчищення від кущів та чагарників території парків, кладовищ та узбіччя доріг;
•    Ремонт зупинки по вул. Кравченко, в селі Красне»
•    Відновлено дитячу гойдалку на дитячому майданчику в с Красне, по вул. Копцова;
•    Прибрано аварійну лісосмугу по вул. Кравченко»
•    В ФАП придбано нові меблі для очікування громадян в черзі.»
•    Виготовлено технічний паспорт на водойму в селі Червоне»
•    Протягом року в ФАП закупалися медикаменти, засоби індивідуального захисту.
Протягом 2021 року видано довідок різного характеру – 751, перевірено та складено – 21 акт обстеження матеріально-побутових умов проживання, надано – 29 послуг з нотаріальних дій.
Ведеться облік військовозобов’язаних, здійснюється оповіщення військовозобов’язаних та призовників, складаються списки юнаків для приписки до призивної дільниці, Ведеться облік всіх пільгових категорій, які проживають на території округу, подаються документи пільгових категорій в управління соціального захисту населення для нарахування компенсацій на придбання твердого палива, скрапленого газу та використання електроенергії.
Не допускаю на території округу дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави. Дотримуюся правил службової етики, встановлених законодавчими актами України, актами сільської ради. Працюю для покращення умов життя та побуту населення округу.
Я хочу подякувати сільському голові Олександру РІЗНИКУ, працівникам сільської ради, депутатам сільської ради, керівникам ПП «АНТАР-2», ФОП «ГОНЧАРЕНКО О.В.», ТОВ «АГРОФІРМА «ПІСЧАНСЬКА», КЕРІВНИКУ ФГ «КИЇВСЬКА РУСЬ», ФГ «ТАТАРЕНКОВОЇ Н.Д.», ФОП «ДЕШКО» та всім, хто підтримує нас, хто дає поради, хто допомагає і словом, і ділом, тим, хто не просто критикує, а вносить пропозиції з покращення життя громади, тим, хто робить наш Красненський старостинський округ кращим.