Біляївська сільська територіальна громада
Лозівського району Харківської області

ЗВІТ старости Красненського старостинського округу

Фото без опису

 

 

__________________________________________________________________________________________________

Фото без опису

ЗВІТ старости Красненського старостинського округу
Ярослава ФАТЄЄВА про проведену роботу в 2022 році

Керуючись Конституцією та Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів, Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності, звітую про роботу Красненського старостинського округу за 2022 рік.
За посадою я є членом виконавчого комітету Біляївської сільської ради, представляю інтереси жителів сіл Красне, Задорожнє, Нова Семенівка, Нове, Червоне. Беру участь у засіданнях виконавчого комітету сільської ради.
Прийом громадян здійснюється за місцем роботи в межах робочого часу та в позаробочий час за місцем проживання жителів сіл. Здійснюється контроль стану дотриманням їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, реалізації ними права на працю та медичну допомогу. Жителі сіл беруть активну участь в соціально-економічному та культурному житті округу. В ході роботи враховуються пропозиції щодо ремонту вуличного освітлення, благоустрою сіл. Здійснюється переадресація заяв різного характеру, пропозицій, інформацій посадовим особам сільської ради та її виконавчого комітету.
Станом на 01 січня 2022 року на території Красненського старостинського округу налічувалось 998 зареєстрованих мешканців сіл Красне, Задорожнє, Нова Семенівка, Нове, Червоне.
За звітний період померло 19 осіб, народилась 5 дітей.
У селі Червоне працює сільський будинок культури, КЗ « Червонівський ліцей» із дошкільним підрозділом який разом налічує - 122 вихованця, сільська бібліотека, в селах працює пересувне поштове відділення зв’язку, ФАП села Красне .
Території біля установ утримуються в належному стані, прибираються кладовища, узбіччя вулиць. Систематично проводиться впорядкування територій біля подвір’їв господарств жителів сіл, пам’ятних місць.
За звітний період на території сіл старостинського округу проведені наступні роботи:
завезено пісок на дитячі майданчики та кладовище;
ліквідовано стихійне сміттєзвалище по вул. Центральній;
висаджено квіти біля пам’ятника загиблим воїнам;
на протязі року вивозили сміття, косили, вирубували парослі на кладовищі.
відділом ЖКГ протягом року виконувався поточний ремонт системи водопостачання.
виконано косметичний ремонт пам’ятника загиблим воїнам;
пофарбовані дитячі майданчики;
по вул. Копцова для людей похилого віку було встановлено вуличну лавку для відпочинку.
виконано реконструкцію автобусної зупинки на в’їзді на вулицю Центральну.
у селі Нове встановлено павільйон очікування.
за ініціативою мешканців по вул. Молодіжна було відновлено громадський колодязь та встановлено сруб;
в селі Нове розчищено смітник, та на його місці висаджено молодий парк дерев;
проведено реконструкцію містка який з’єднує  вулиці Зелена та Садова;
проводилось вирубування чагарників вздовж вулиць, та покинутих прибудинкових територій сіл;
з початку запровадження воєнного стану старостинський округ прийняв на своїй території 289 внутрішньо переміщених  громадян. Велика увага приділялась організації надання гуманітарної допомоги, як ВПО так і місцевим мешканцям.

Бібліотека
Червонівська сільська бібліотека обслуговує населення сіл Красне, Червоне, Задорожнє. Загальна площа бібліотеки – 96 м2, є окремі приміщення для читального залу, абонементу, книгосховища. Бібліотека має 3 комп’ютера з вільним доступом до Інтернету.
У 2022 році діяльність  бібліотеки  була зосереджена на обслуговуванні користувачів з урахуванням їх інтересів, забезпеченні вільного доступу до інформації, активізації інформаційної діяльності в умовах воєнного часу.
Книжковий фонд бібліотеки в 2022 році поповнено літературою мінімально, періодичні видання отримували тільки в І півріччі. За кошти місцевого бюджету відремонтована електромережа, придбані будівельні матеріали (фарба) для внутрішнього поточного ремонту, отримані канцелярські і господарчі товари.

ФАП
За 2022 рік до ФАПу села Красне про допомогу або за консультацією було 4725 звернень, з них 340 від ВПО.
Проліковано на денному стаціонарі ФАПу 206 осіб, з них 7 ВПО.
За рік було виявлено 16 осіб хворих на covid19.
На протязі року було отримано гуманітарну допомогу від Первомайського центру та Біляївської сільської ради у вигляді медикаментів та перев’язувальних матеріалів. Всього отримали допомогу 544 людини, з них ВПО 265
Діти від народження та до 3 років, після початку війни, отримували гуманітарну допомогу від Біляївської ОТГ у вигляді дитячого харчування та підгузків.
Дитяче населення у повному обсязі отримало щеплення за календарем та туберкулінодіагностику. За згодою батьків проводилось щеплення дітей з числа ВПО.
За кошти місцевого бюджету було закуплено медикаменти для надання невідкладної допомоги та засоби індивідуального захисту: халати, маски, рукавички, дезінфікуючі засоби.
Для бажаючих отримати консультацію вузьких спеціалістів, було організовано прийом лікарів Первомайської лікарні. Люди мали змогу відвідати невролога, офтальмолога, отоларинголога, хірурга, гінеколога, терапевта, психолога, а також працював лаборант та ЕКГ. Таким чином на протязі року отримало консультацію  72 людини

Сільський будинок культури
Червонівський будинок культури спрямований на розвиток художньої творчості, виявлення обдарованої молоді і залучення її до роботи в гуртках. Виходячи з власних умов і можливостей та інтересів жителів здійснюємо підготовку і проведення тематичних, ігрових, танцювально-розважальних   заходів та програм.
Протягом року було організовані та проведені свята, виставки, мітинги, майстер-класи, бесіди, ігрові програми, екскурсії, круглий стіл, організація дозвілля різних груп населення та інші культурно – розважальні програми.
Також за графіком роботи проводилися заняття в гуртку «Умілі руки», та у танцювальному колективі «Ритм».
Надавалися інформаційні консультації та інтернет послуги населенню.
Кожного дня двері Будинку культури відкриті для дітей та дорослих, які приходять не тільки, щоб виступити на сцені, а й для того, щоб поспілкуватися в дружнім колі, розповісти про свої досягнення та поділитися своїми переживаннями.

КЗ « Червонівський ліцей»
З перших днів повномасштабного вторгнення КЗ «Червонівський ліцей», став прихистком для людей, які покинули гарячі точки: було облаштовано побут та забезпечено усім необхідним (теплим одягом, постільною білизною, ковдрами, харчуванням та засобами особистої гігієни).
•    Відремонтовано, проведено зварювальні роботи  та  пофарбовано обладнання дитячого майданчику в дошкільному підрозділі.
•    Завезено пісок на дитячий майданчик.
•    Проведено викачування  каналізації.
•    Відремонтовано та встановлено 5 одиниць каналізаційних люків.
•    Проведено роботу щодо підготовки закладу освіти до опалювального сезону, а саме: замінено насос, манометр, забезпечено дровами на 100%.  
•    Облаштовано та відремонтовано укриття в закладі, а саме:  побілено та облаштовано місця для сидіння. Закуплено контейнери, для збереження снеків, сухих перекусів, а також закуплено дві бочки по 200 л. кожна для питної води. Побудовано другий вихід та встановлено вбиральню, душову кабіну,  бойлер. Придбано виносні баки для нечистот, що щільно закриваються.
•    Проведено технічне обслуговування (перезарядка)  вогнегасників.
•    Проведено поточні та дрібні ремонти шкільних коридорів, класних кімнат, кабінетів. Закуплено фарбу для підлоги. Поповнено інтернет.
•    Велика увага  приділялася естетичному вигляду навчального закладу. Активно проводилася робота з озеленення коридорів. Подвір’я ліцею завжди прибране, доглянуте. На квітниках щороку висаджуються квіти, які протягом літа доглядають працівники закладу, своєчасно обрізають дерева, кущі. Огорожа пофарбована, бордюри побілені. Обслуговуючим персоналом проводиться скошування трави на газонах, винесення і періодичне вивезення сміття з території закладу освіти.
•    Придбано новорічні подарунки для вихованців дошкільного підрозділу в кількості 17 шт. та для учнів 1-11 класів в кількості 105 шт.
В старостинському окрузі протягом 2022 року видано довідок різного характеру – 242, перевірено та складено – 41 акт обстеження матеріально-побутових умов проживання, надано – 38 послуг з нотаріальних дій.

Ведеться облік військовозобов’язаних, здійснюється оповіщення військовозобов’язаних та призовників, складаються списки юнаків для приписки до призивної дільниці, Ведеться облік всіх пільгових категорій, які проживають на території округу, подаються документи пільгових категорій в управління соціального захисту населення для нарахування компенсацій на придбання твердого палива, скрапленого газу та використання електроенергії.
Не допускаю на території округу дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави. Дотримуюся правил службової етики, встановлених законодавчими актами України, актами сільської ради. Працюю для покращення умов життя та побуту населення округу.

Я хочу подякувати сільському голові Олександру РІЗНИКУ, працівникам сільської ради, депутатам сільської ради, керівникам ПП «АНТАР-2», ФОП «ГОНЧАРЕНКО О.В.» ТОВ «АГРОФІРМА «ПІСЧАНСЬКА», КЕРІВНИКУ ФГ «КИЇВСЬКА РУСЬ», ФГ «ТАТАРЕНКОВОЇ Н.Д.», ФОП «ДЕШКО», ФОП «ШЕВЧЕНКО» та всім, хто підтримує нас, хто дає поради, хто допомагає і словом, і ділом, тим, хто не просто критикує, а вносить пропозиції з покращення життя громади, тим, хто робить наш Красненський старостинський округ кращим.


З повагою,                                                Ярослав ФАТЄЄВ

 


__________________________________________________________________________________________________

ЗВІТ старости Красненського старостинського округу Ярослава ФАТЄЄВА за роботу в 2021 році

Керуючись Конституцією та Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів, Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок його діяльності, звітую про роботу Красненського старостинського округу за 2021 рік.
За посадою я є членом виконавчого комітету Біляївської сільської ради, представляю інтереси жителів сіл Красне, Задорожнє, Нова Семенівка, Нове, Червоне. Беру участь у засіданнях виконавчого комітету сільської ради.
Прийом громадян здійснюється за місцем роботи в межах робочого часу та в позаурочний час за місцем проживання жителів сіл. Здійснюється моніторинг стану дотримання їхніх прав і законних інтересів у сфері соціального захисту, культури, освіти, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, реалізації ними права на працю та медичну допомогу. Надається допомога жителям громади щодо переадресації заяв різного характеру, пропозицій, інформацій посадовим особам сільської ради та її виконавчого комітету. Жителі села беруть активну участь в соціально-економічному та культурному житті округу. Надаються пропозиції щодо, ремонту доріг комунальної власності, вуличного освітлення, благоустрою сіл. 
Станом на 01 січня 2021 року на території Красненського старостинського округу налічувалось 1029 зареєстрованих мешканців сіл Красне, Задорожнє, Нова Семенівка, Нове, Червоне.
За звітний період померло 29 осіб, народилась 3 дитини.

У селі Червоне працює сільський будинок культури, сільська бібліотека, в селі Красне поштове відділення зв’язку, ФАП села Красне. Території біля установ утримуються в належному стані, прибираються кладовища, узбіччя вулиць. Систематично проводиться впорядкування територій біля подвір’їв господарств жителів сіл, пам’ятних місць.
За звітний період на території сіл старостинського округу проведені наступні роботи:
•    Введена в дію вуличне освітлення по вул. Копцова в селі Красне;
•    Проведена підсипка щебенем на ґрунтовій дорозі в с. Нова Семенівка;
•    Проведена підсипка щебенем ґрунтової дороги в с. Нове;
•    За зверненням мешканців випилювались аварійні дерева в с. Красне, Червоне, Нове;
•    В ФАП придбано новий холодильник, нові підставки для внутрішньовенних ін’єкцій;
•    Виконаний косметичний ремонт пам’ятника загиблим воїнам ВВВ;
•    Здійснено випилювання аварійних дерев на кладовищі в с. Задорожнє;
•    Проводилось вирубування чагарників вздовж вулиць, та покинутих прибудинкових територій сіл;
•    Встановлено 5 світлодіодних світильників в с. Красне, Червоне, Нове;
•    В КЗ «ЧЕРВОНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» за підтримки групи НАФТОГАЗ було придбано тренажерне обладнання, та здійснено ремонт санвузлів;
•    В КЗ «ЧЕРВОНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» побудовано дитячий майданчик зі штучним покриттям;
•    В КЗ «ЧЕРВОНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» висаджено молодий парк із дерев;
•    В с. Красне, Нове, Червоне, на дитячі майданчики були встановлені нові гойдалки та каруселі;
•    Відремонтовано поріг в Червонівській бібліотеці;
•    В КЗ «ЧЕРВОНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ» придбано 2 smart tv;
•    В с. Нове на водонапірну башту було придбано нове обладнання ( насос, автоматику для подачі води населенню);
•    Біля ФАПу с. Красне встановлено лавочку;
•    В Червонівський будинок культури придбано новий ноутбук;
•    Поточний ремонт вуличного освітлення;
•    Поточний ремонт водогону;
•    Заміна електроопори с. Нове;
•    Побілка дерев по старостинському округу;
•    Скошування бур`янів, розчищення від кущів та чагарників території парків, кладовищ та узбіччя доріг;
•    Ремонт зупинки по вул. Кравченко, в селі Красне»
•    Відновлено дитячу гойдалку на дитячому майданчику в с Красне, по вул. Копцова;
•    Прибрано аварійну лісосмугу по вул. Кравченко»
•    В ФАП придбано нові меблі для очікування громадян в черзі.»
•    Виготовлено технічний паспорт на водойму в селі Червоне»
•    Протягом року в ФАП закупалися медикаменти, засоби індивідуального захисту.
Протягом 2021 року видано довідок різного характеру – 751, перевірено та складено – 21 акт обстеження матеріально-побутових умов проживання, надано – 29 послуг з нотаріальних дій.
Ведеться облік військовозобов’язаних, здійснюється оповіщення військовозобов’язаних та призовників, складаються списки юнаків для приписки до призивної дільниці, Ведеться облік всіх пільгових категорій, які проживають на території округу, подаються документи пільгових категорій в управління соціального захисту населення для нарахування компенсацій на придбання твердого палива, скрапленого газу та використання електроенергії.
Не допускаю на території округу дій чи бездіяльності, які можуть зашкодити інтересам територіальної громади та держави. Дотримуюся правил службової етики, встановлених законодавчими актами України, актами сільської ради. Працюю для покращення умов життя та побуту населення округу.
Я хочу подякувати сільському голові Олександру РІЗНИКУ, працівникам сільської ради, депутатам сільської ради, керівникам ПП «АНТАР-2», ФОП «ГОНЧАРЕНКО О.В.», ТОВ «АГРОФІРМА «ПІСЧАНСЬКА», КЕРІВНИКУ ФГ «КИЇВСЬКА РУСЬ», ФГ «ТАТАРЕНКОВОЇ Н.Д.», ФОП «ДЕШКО» та всім, хто підтримує нас, хто дає поради, хто допомагає і словом, і ділом, тим, хто не просто критикує, а вносить пропозиції з покращення життя громади, тим, хто робить наш Красненський старостинський округ кращим.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних