Список депутатів Біляївської сільської ради

Відомості про депутата

Артеменко Олександр Леонідович

2

Громадянин України, народився 03.09.1967 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Укрзалізниця Лозівська дистанція електропостачання, Черговий електромеханік, місце проживання: с-ще Біляївка Лозівський р-н Харківська обл.

Болобан Ігор Павлович

2

Громадянин України, народився 07.03.1964 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підпрємець, місце проживання: с-ще Біляївка Лозівський р-н Харківська обл.

Брусенцова Інна Дмитрівна

5

Громадянка України, народилася 01.06.1964 р., освіта вища, безпартійна, Миронівський НВК Первомайської РДА Харківської обл., Заступник директора з навчально-виховної роботи, місце проживання: с. Миронівка Лозівський р-н Харківська обл.

Вовк Ігор Олександрович

1

Громадянин України, народився 26.07.1973 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Петрівка Лозівський р-н Харківська обл.

Гончаренко Валентина Миколаївна

8

Громадянка України, народилася 29.08.1967 р., освіта вища, безпартійна, Червонівська сільська бібліотека, завідувач, місце проживання: с. Красне Лозівський р-н Харківська обл.

Грунін Руслан Олександрович

1

Громадянин України, народився 28.10.1981 р., освіта вища, безпартійний, Єфремівське ЦВНГК ГПУ "ШЕБЕЛIНКАГАЗВИДОБУВАННЯ", Оператор з видобування нафти й газу, місце проживання: м. Первомайський Лозівський р-н Харківська обл.

Гуров Сергій Миколайович

6

Громадянин України, народився 09.06.1963 р., освіта вища, безпартійний, ФГ «Сварог агро 3», голова, місце проживання: с. Верхня Орілька Лозівський р-н Харківська обл.

Дрозд Олег Степанович

4

Громадянин України, народився 10.07.1967 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, безробітний, місце проживання: с-ще Трійчате Лозівський р-н Харківська обл.

9

Заночкін Сергій Андрійович

8

Громадянин України, народився 15.11.1993 р., освіта вища, безпартійний, ПП «Антар-2», Агроном з захисту рослин, місце проживання: с. Червоне Лозівський р-н Харківська обл.

10

Кирко Людмила Григорівна

2

Громадянка України, народилася 13.07.1957 р., освіта вища, безпартійна, Відділ освіти,молоді та спорту, Начальник відділу, місце проживання: с-ще Біляївка Лозівський р-н Харківська обл.

11

Колєснік Ігор Миколайович

3

Громадянин України, народився 13.08.1968 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ФО-П Лійченко О.М., Керуючий справами, місце проживання: смт Краснопавлівка Лозівський р-н Харківська обл.

12

Конончук Михайло Павлович

1

Громадянин України, народився 24.06.1965 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с.Суданка Первомайський р-н Харківська обл.

13

Короткова Надія Костянтинівна

8

Громадянка України, народилася 24.10.1962 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, КНП ПЦМСД АЗПСМ село Красне, Сімейна медична сестра, місце проживання: с. Червоне Лозівський р-н Харківська обл.

14

Кучкова Людмила Дмитрівна

7

Громадянка України, народилася 12.06.1967 р., освіта вища, безпартійна, Красненська сільська рада, Секретар сільської ради, місце проживання: с. Задорожнє Лозівський р-н Харківська обл.

15

Мігович Галина Миколаївна

4

Громадянка України, народилася 22.12.1965 р., освіта вища, безпартійна, Закутнівська сільська рада Первомайський р-н Харківська обл., Секретар сільської ради, місце проживання: с. Закутнівка Первомайський р-н Харківська обл.

16

Мірошниченко Анатолій Іванович

3

Громадянин України, народився 23.01.1960 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ПП «Хлібороб-Л», Інженер-механік, місце проживання: смт Краснопавлівка Лозівський р-н Харківська обл.

17

Моїсеєв Сергій Степанович

5

Громадянин України, народився 22.05.1952 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ АФГ «Урожай», директор, місце проживання: с. Миронівка Лозівський р-н Харківська обл.

18

П’ятенко Яна Вікторівна

3

Громадянка України, народилася 18.11.1985 р., освіта вища, безпартійна, «Шульський заклад дошкільної освіти (ясла-садок Первомайської РДА Харківської області», Завідувач закладу дошкільної освіти, місце проживання: с-ще Краснопавлівка Лозівський р-н Харківська обл.

19

Стрижак Валерій Валентинович

7

Громадянин України, народився 25.09.1963 р., освіта вища, безпартійний, СТОВ «Дмитрівка», директор, місце проживання: м. Первомайський Харківська обл.

20

Топчій Ігор Григорович

6

Громадянин України, народився 24.08.1982 р., освіта загальна середня, безпартійний, ФГ «Наталка+», голова, місце проживання: с. Верхня Орілька Первомайський р-н Харківська обл.

21

Шугай Олександр Іванович

4

Громадянин України, народився 13.06.1968 р., освіта вища, безпартійний, СТОВ АГРОФІРМА «Україна НОВА», інженер, місце проживання: с. Закутнівка Первомайський р-н Харківська обл.

22

Ялдак Анатолій Вікторович

5

Громадянин України, народився 22.06.1950 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, СТОВ «Ржавчик», Керуючий Миронівським відділенням, місце проживання: с. Миронівка Лозівський р-н Харківська обл.