Повідомлення про оприлюднення

Повідомлення
про оприлюднення проектів регуляторних актів «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Біляївської сільської ради», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,на території Біляївської сільської ради», «Про встановлення ставок єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють господарську діяльність на території Біляївської сільської ради», «Про встановлення розміру ставок туристичного збору на території Біляївської сільської ради».

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення на офіційному веб-сайті Біляївської сільської ради оприлюднюється проекти рішень Біляївської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Біляївської сільської ради», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Біляївської сільської ради», «Про встановлення ставок єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють господарську діяльність на території Біляївської сільської ради», «Про встановлення розміру ставок туристичного збору на території Біляївської сільської ради» з аналізом їх регуляторного впливу.
Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 64141 Харківська область, Лозівський район, с-ще Біляївка, вулиця Соборна, 1.

- «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Біляївської сільської ради»;

- Відкорегований аналіз регуляторного впливу проєкту рішення сесії Біляївської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Біляївської сільської ради»;

- «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Біляївської сільської ради»;

- Відкорегований аналіз регуляторного впливу проєкту рішення сесії Біляївської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Біляївської сільської ради»;

-  «Про встановлення ставок єдиного податку для суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють господарську діяльність на території Біляївської сільської ради»;

Відкорегований аналіз регуляторного впливу проєкту рішення сесії Біляївської сільської ради «Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють господарську діяльність на території Біляївської сільської ради»;

«Про встановлення розміру ставок туристичного збору на території Біляївської сільської ради»;

- Відкорегований аналіз регуляторного впливу проєкту рішення «Про встановлення розміру ставок туристичного збору на території Біляївської сільської ради».

Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів на території Біляївської сільської ради»

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення на офіційному веб-сайті Біляївської сільської ради оприлюднюється проект рішення Біляївської сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів на території Біляївської сільської ради» з аналізом їх регуляторного впливу.
З текстом проекту рішень та аналізом їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися на сайті Біляївської громади в мережі Інтернет за адресою: https://bil-gromada.gov.ua.

- «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів на території Біляївської сільської ради».

Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності»

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення на офіційному веб-сайті Біляївської сільської ради оприлюднюється проект рішення Біляївської сільської ради «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності» з аналізом їх регуляторного впливу.

- «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності»;

- Відкорегований аналіз регуляторного впливу проєкту рішення сесії Біляївської сільської ради «Про встановлення розміру ставок орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності».

Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Правил розміщення та демонтажу зовнішньої реклами на території Біляївської сільської ради Лозівського району Харківської області»

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання та населення на офіційному веб-сайті Біляївської сільської ради оприлюднюється проект рішення Біляївської сільської ради «Про затвердження Правил розміщення та демонтажу зовнішньої реклами на території Біляївської сільської ради Лозівського району Харківської області» з аналізом їх регуляторного впливу.

- «Про затвердження Правил розміщення та демонтажу зовнішньої реклами на території Біляївської сільської ради Лозівського району Харківської області».