Дата: від до Скинути

Серед обговорених питань - тісний зв'язок та співпраця щодо превентивного виховання підростаючого покоління

Зустріч працівників відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту зі старшим інспектором з Ювенальної превенції Лозівського РВП ГУНП в Харківській області лейтенантом поліції Вікторією Лейнівенко.

18:15 25.03.2021

Шановні працівники Служби безпезпеки України!

Біляївська сільська рада вітає Вас із професійним святом. Для Вас Служба – не просто робота, а покликання, що проходить крізь все Ваше життя. Тому від щирого серця бажаємо щастя, добра, злагоди, сил, наснаги, успіхів і вагомих досягнень на службі.

10:06 25.03.2021

Просимо усіх небайдужих допомогти речами першої необхідності новонародженій дитині, від якої відмовилась власна матір!!!

Усі ми родом із дитинства. У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові жарти і сімейні свята. Ці спогади залишаються з нами протягом усього життя. Важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якої відмовились батьки. Безпорадна крихітка залишається наодинці з жорстоким навколишнім світом, у якому так мало любові, турботи та безпеки… Збереження рідної сім'ї для дитини, попередження її поміщення в спеціалізовану установу є одним з найважливіших завдань соціальної політики держави.

13:28 24.03.2021

22 березня відбулось засідання комісії з питань надання одноразової адресної матеріальної допомоги громадянам Біляївської сільської ради

На комісії було розглянуто 13 заяв від мешканців громади та прийнято рішення надати матеріальну допомогу усім 13 особам на загальну суму 42,5 тисячі гривень.

10:46 22.03.2021