Дата: від до Скинути

08 квітня у Біляївській сільській раді відбулося засідання V сесії VIII скликання

На засідання були присутні: Дмитро Троян - військовий комісар Первомайського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Микола Кравченко - головний спеціаліст Первомайського районного відділу Головного управління ДСНС України у Харківській області.

08:58 09.04.2021

Обережно, пестициди!

Завдяки сприятливим природно-кліматичним умовам, Харківська область є одним із найпотужніших аграрних регіонів України.

13:28 08.04.2021

Ніхто не прибере село від сміття, окрім самих жителів

08 квітня на території Красненського старостинського округу Біляївської сільської ради за зверненням старости Ярослава ФАТЄЄВА до ФГ «КИЇВСЬКА РУСЬ» було надано транспорт для вивозу сміття накопиченого у населення. Мета заходу – зробити село чистим.

11:27 08.04.2021

Як здійснюється взяття на облік платника податків в контролюючому органі за неосновним місцем обліку

Якщо відповідно до законодавства у платника податків, крім обов’язків щодо подання податкових декларацій (розрахунків, звітів) та/або нарахування, утримання або сплати (перерахування) податків, зборів на території адміністративно-територіальної одиниці за своїм місцезнаходженням, виникають такі обов’язки на території іншої адміністративно-територіальної одиниці, то такий платник податків зобов’язаний стати на облік за таким неосновним місцем обліку у відповідному контролюючому органі (п. 7.1 розд. VII Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом МФУ від 09.12.2011 № 1588 (далі – Порядок № 1588)).

14:11 07.04.2021

Забезпечення прав дітей в умовах карантинних заходів

Карантин… На жаль, це слово пов’язане не тільки з проблемами здоров’я наших громадян, але й проблемами небезпеки дітей. Біда трапляється тоді, коли дітей, які під час карантину, перебувають зі своїми батьками вдома, залишають напризволяще, коли батьки ухиляються від виконання своїх батьківських обов’язків або нехтують потребами дітей.

14:08 07.04.2021

ФОП може безоплатно отримати довідку про наявність/відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску в контролюючих органах

В п. 1 частини 1 ст. 6 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платник єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) має право безоплатно отримувати від контролюючих органів та ПФ в межах їх компетенції інформацію, необхідну для виконання обов’язків, які має виконувати платник згідно з Законом № 2464, а також для підтвердження надходження до ПФ сплачених платником сум єдиного внеску. Платник може звернутися до контролюючого органу за основним місцем обліку з заявою щодо отримання довідки про відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску.

16:29 06.04.2021

Платники можуть скористатися дистанційними сервісами кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС

З метою забезпечення надання кваліфікованих електронних довірчих послуг на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусу COVID-19 на території України та у зв’язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) нагадуємо, що усім користувачам кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (далі – Надавач) доступний електронний сервіс Повторного (дистанційного) формування сертифікатів за електронним запитом.

16:22 06.04.2021