Дата: від до Скинути

Надання соціальних послуг відділенням стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Біляївської сільської ради

У відділенні стаціонарного догляду особи перебувають на повному державному утриманні, одержують соціальну послугу стаціонарного догляду та відповідно до встановлених норм забезпечуються:

08:35 24.02.2021

Надання соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома в Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Біляївської сільської ради

Для здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання згідно Закону України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 року № 2671-VIII в Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Біляївської сільської ради функціонує відділення соціальної допомоги вдома.

16:45 22.02.2021

Інформація про відділення денного перебування с. Біляївка

В комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Біляївської сільської ради функціонує відділення денного перебування для обслуговування громадян похилого віку та інвалідів в селищі Біляївка.

16:35 22.02.2021

Гід з державних послуг

З метою підвищення обізнаності громадян України, іноземців та осіб без громадянства, що пенебувають в Україні на законних підставах, щодо державних послуг. які можна отримати в Україні та мінімізаіії побутової корупції при їх отриманні 27 серпня 2020 року Мінцифри запровадило Гід з державних послуг, який розміщується на Єдиному державному веб-порталі електроних послуг за посиланням: https://guide.diia.gov.ua/.

10:25 22.02.2021