Сьогодні день народження у найкращого керівника на планеті!

Олександре Івановичу, вітаємо Вас, бажаємо наснаги та сил, приємної праці та яскравого відпочинку, міцного здоров’я та щирих посмішок. Нехай робота приносить лише радість та щедрі плоди, а поруч будуть найкращі люди. З ювілеєм! Колектив Біляївської сільської ради

08:12 19.04.2021

В Суданському СБК пройшла виставка дитячих малюнків та аплікацій на тему: "Весна, сонце, квіти".

Діти з гордістю та задоволенням предоставили свою творчість. Оригинальні, красиві  роботи були виконані олівцем, а аплікації виготовленні з кольорового паперу та пластиліну.

13:38 14.04.2021

Сердечно вітаємо Волкову Оксану Валентинівну, спеціаліста відділу соціального захисту населення, з ювілеєм!

Бажаємо Вам щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, задушевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя — в серце!

08:20 14.04.2021

Сердечно вітаємо Веліканову Ію Володимирівну, начальника юридичного відділу, з днем народження!

Бажаємо завжди залишатися життєрадісною людиною. Бажаємо миру, щастя, любові, здоров’я та сил, цікавих захоплень та неймовірних успіхів у будь-яких справах. Щоденного натхнення та обов’язкового везіння у потрібну хвилину.

08:19 14.04.2021

Обережно, сказ!

Сказ – вірусне захворювання з ознаками ураження центральної нервової системи. При відсутності спеціального лікування – приводе до смерті хворого. Частіше за всього переносники даного захворювання є собаки, вовки, лиси, кішки.

15:53 12.04.2021

Не допустити пожежі!

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають непоправної шкоди. Найбільша їх кількість, як правило, припадає на вихідні та святкові дні весняно-літнього періоду, коли природу відвідує велика кількість людей, що призводить до різкого зростання кількості джерел загоряння. Тисячі пожеж, які завдають великих збитків державі та людям, виникає внаслідок спалювання сухої рослинності на полях, городах, відкритих територіях.

11:58 12.04.2021

09 квітня керівники Біляївської сільської ради Олександр Різник та Олег Приймак взяли учать у представленні голови Лозівської РДА

Голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук представила головам територіальних громад Лозівського району новопризначеного голову районної державної адміністрації Володимира Ромаху, призначеного відповідно до Розпорядження Президента України № 403 від 2 квітня 2021 року.

08:42 12.04.2021