Ефективна первинна медицина в громаді

01 квітня керівництво Біляївської сільської ради взяло участь в програмі адвокаційної кампанії з питань організації роботи закладів медицини на території Лозівського району в рамках проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді».

14:32 01.04.2021

Санаторно-курортне лікування

Санаторно-курортне лікування осіб з інвалідністю загального захворювання, осіб з інвалідністю з дитинства, ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань», постраждалих учасників Революції Гідності

09:25 30.03.2021

Сердечно вітаємо Курдюмову Наталію Олексіївну, старосту Роздольського старостинського округу,  з Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, впевненості у завтрашньому дні, щоб здійснилися найзаповітніші мрії, щоб в будинку було завжди затишно, тепло і панувало любов та взаєморозуміння. Благополуччя і миру!

08:07 30.03.2021

Вітаємо Дениса Лисняка з нагородою у першому Відкритому конкурсі читців «Антракт», який відбувся у смт Пісочин

Учасник народного театру «Зеркало+» (керівник Тетяна Денисова), отримав диплом у категорії «Підлітки». Бажаємо у подальшому ще більше успіхів та перемог!

13:05 28.03.2021

Надана благодійна гуманітарна допомога

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Біляївської сільської ради Лозівського району Харківської області висловлює щиру подяку Харківській обласній організації Товариства Червоного Хреста України за надану благодійну гуманітарну допомогу.

15:59 26.03.2021