Дата: від до Скинути

03 квiтня народився Олесь Гончар - видатний украiнський письменник, громадський дiяч, Герой Украiни, академiк, лауреат Державноi премii Украiни iм. Т. Г. Шевченка

В Закутнiвськiй бiблiотецi проведена лiтературна година, на якiй завiдувач бiблiотеки розповiла про Олеся Гончара як особистiсть, сильну людину iз непохитними моральними принципами, ознайомила з творчiстю письменника, представила видання творiв автора та лiтературу про нього.

08:18 05.04.2021

Харківські податківці допомагають аграріям розібратися в податкових нюансах

Заступник начальника Головного управління ДПС у Харківській області Лілія Катеринська провела онлайн зустріч з представниками агробізнесу. Серед учасників заходу: директора та бухгалтери місцевих агрофірм, фермери, представники сільгоспспілок, а також члени Громадської ради (зокрема, керівник Комітету податкової політики Ірина Таран).

15:57 02.04.2021

02 квітня відзначається День дитячої книги

Ця дата відзначається щорічно в день народження датського письменника-казкаря Ганса Християна Андерсена. А ось витоки дитячої книги входять до епохи, коли в Англії з'явився верстат і Вільям Кекстон випустив у 1477 р. першу книгу.

15:09 02.04.2021

01 квітня 2021 року свій 85 - річний ювілей святкує ПЛУГАТАР Наталя Федорівна

Квітами та подарунками іменинницю щиро привітали Біляївський сільський голова Олександр РІЗНИК, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Олег ПРИЙМАК, староста Суданського старостинського округу Олександра ЧЕРЕВАТЕНКО.

15:29 01.04.2021