Проведення атестації педагогічних працівників

Дата: 17.03.2021 08:52

Нормативно-правове забезпечення атестації педагогічних працівників:

Переважна більшість запитань, які виникають у процесі атестації, урегульовано чинним Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників України, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010р. № 930 «Про затвердження Типового положення про атестацію педагогічних працівників», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.10.2010 р. за № 1255/18550 (зі змінами, далі — Типове поло¬ження). Однак питання проведення атестації педагогів загальноосвітніх навчальних закладів регулюють ще й інші нормативно-правові акти.

Документи, які регламентують підвищення кваліфікації педпрацівників:
Закон України «Про освіту»

Закон України «Про повну загальну середню освіту»

Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників (Постанова №800 КМУ від 21.08.2019)

Зміни до Постанови №800 від 27.12.2019 "Щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти від 04.03.2020"

Щодо підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників Лист МОН № 1/9-683 від 04.11.19 року

Положення про атестацію педагогічних працівників

Наказ №145-о від 11.09.2023 р. "Про утворення при відділі освіти, молоді та спорту атестаційної комісії ІІ рівня та затвердження її складу у 2023/2024 навчальному році"

Наказ №144-о від 11.09.2023 р. "Про атестацію педагогічних працівників громади в 2023/2024 навчальному році"

Наказ №155-о від 21.09.2023 р. "Про атестацію педагогічних працівників атестаційною комісією ІІ рівня при відділі освіти, молоді та спорту в 2023/2024 навчальному році"

АРХІВ НАКАЗІВ

Нове положення про атестацію
Нове Положення про атестацію педагогічних працівників набере чинності з 1 вересня 2023 року.
У Положенні визначено порядок проведення атестації педагогічних працівників.
Звання, що були присвоєні раніше, залишаться дійсними.
Новопризначені педагоги отримають право подаватися на проходження атестації вже через рік.
Ті, хто викладає кілька предметів, зможуть атестуватися одночасно за кожним із них.
Для допущення до атестації з 2023 року мінімальний обсяг підвищення кваліфікації − не менше 120 год./4 кредити ЄКТС, а для педагогів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти − не менше 150 год./5 кредитів ЄКТС.
Чітко встановлено, що успішна сертифікація «автоматично» зараховується як проходження атестації з присвоєнням наступної кваліфікаційної категорії, педагогічного звання, або підтвердженням вищої кваліфікаційної категорії, педагогічного звання.
Джерело: https://oplatforma.com.ua/article/2987-atestatsya-vchitelv-maybutnogo

Протокол № 1 засідання

атестаційної комісії ІІ рівня

при відділі освіти,

молоді та спорту

від 11.09.2023 року

Графік роботи

атестаційної комісії ІІ рівня при відділі освіти, молоді та спорту Біляївської сільської ради

на 2023/2024 навчальний рік

проведення

Місце

проведення

Час початку

роботи

11 вересня 2023 року

1. Розподіл обов'язків між членами атестаційної комісії

2. Про ознайомлення членів атестаційної комісії з нормативно-правовими документами й інструктивно-методичними матеріалами з питань атестації педагогічних працівників.

3. Про затвердження графіка роботи атестаційної комісії та графіка проведення атестації.

09 жовтня 2023 року

15.00

1. Про затвердження списків педагогічних працівників  закладів освіти Біляївської сільської ради, які підлягають черговій атестації у 2023/2024 навчальному році атестаційною комісією ІІ рівня.

05 березня 2024 року

15.00

1. Про хід атестації педагогічних працівників Біляївської сільської ради в 2023/2024 навчальному році.

26 березня

15.00

1. Про розгляд матеріалів, поданих атестаційними комісіями І рівня при ЗЗСО Біляївської сільської ради.

2. Про розгляд матеріалів педагогічних працівників, які атестуються комісією ІІ рівня.

3. Про процедуру голосування під час прийняття рішень за результатами атестації педагогічних працівників.

4. Про вибори лічильної комісії.

квітня

09.00

1. Про прийняття рішень за результатами атестації педагогічних працівників комісією ІІ рівня при відділі освіти, молоді та спорту Біляївської сільської ради

14 квітня 2024 року

Зал засі-дань ВО

13.30

Про розгляд апеляцій педагогічних працівників на рішення атестаційних комісій І рівня при закладах загальної середньої освіти.

02 травня

Зал засі-дань ВО

13.30

Про підсумки проведення атестації педагогічних працівників Біляївської сільської ради в 2023/2024 навчальному році.

ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БІЛЯЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

для подання педагогічними працівниками, які підлягають черговій та позачерговій атестації у 2023/2024 навчальному році,  документів (у разі подання в електронній формі  (формат PDF, кожен документ в окремому файлі)), що, на їх думку, свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення.

bilaivskaosvita@gmail.com

до Протоколу № 1 від

засідання атестаційної комісії

при відділі освіти, молоді та спорту