Шановні працівники та ветерани Сухопутних військ України!

Дата: 12.12.2022 07:50

Щиро вітаємо вас із професійним святом — Днем Сухопутних військ України!
Половина бойового складу Збройних Сил України — це Сухопутні війська. У всі часи особовий склад механізованих, танкових, ракетних військ і артилерії, армійської авіації та військ протиповітряної оборони демонструє вірність Військовій присязі, високу відповідальність і зразкове виконання військового обов’язку.
У цей святковий день бажаємо всім вам і вашим сім’ям миру, доброго здоров’я та нових звершень у справі служіння Українському народові!