Шановні мешканці Біляївської сільської територіальної громади! Вітаємо з Днем захисту прав людини!

Дата: 10.12.2022 07:50

Честь, гідність і свобода - найвищі цінності для українців. Національна єдність і вміння йти до перемоги без вагань зможуть об'єднати нас навколо головної мети - утвердження прав людини, як найвищої цінності в державі.
Декларація проголошує, що права і свободи людини не можуть бути обмежені за ознаками статі, раси, кольору шкіри, мови, релігії, політичних переконань, національного або соціального походження, майнового стану.
Серед проголошених прав найважливішими є: рівність усіх перед законом, презумпція невинуватості, недоторканність особи, недопустимість неправомірного втручання в особисте і сімейне життя, безпідставного посягання на недоторканність житла, честь і репутацію людини, право на політичну діяльність, працю та захист від безробіття, на власність, відпочинок, освіту, соціальне забезпечення, право виїзду зі своєї країни та безперешкодного повернення до неї, право на свободу переконань і вільне їх поширення.
Завдяки плідній праці, енергії та волі ми подолаємо всі перешкоди, що стоять на заваді захисту прав людини, утвердження принципу верховенства права, гуманізму та піднесення авторитету нашої громади.
Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, миру, добра. Благополуччя  вам та вашим родинам!