Онлайн-опитування «Навички ХХІ століття очима молоді та роботодавців»

У рамках підготовки науково-дослідної роботи «Ефективні механізми формування ринку праці: молодіжний аспект» ДУ «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» проводить онлайн-опитування «Навички ХХІ століття очима молоді та роботодавців».

13:49 28.01.2021

25 січня розпочнеться прийом заявок до участі в обласному конкурсі проєктів розвитку «Разом в майбутнє»

У Будинку рад відбулося засідання Конкурсного комітету обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» за участю голови Харківської обласної ради Артура Товмасяна, його заступників Альберта Кононенка, Валерії Мураєвої, Андрія Малиша.

23:07 22.01.2021

День Хрещення Господнього у Біляївській громаді

Сьогодні, жителі та гості Біляївської територіальної громади взяли участь у таїнстві освячення води. Після ранкового Богослужіння настоятелі храмів направились до населених пунктів, де й продовжили освячення.

21:30 19.01.2021

Держпродспоживслужба інформує

Постановою КМУ від 9 грудня 2020 року № 1236 на території України з 8 по 24 січня було запроваджено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи з метою запобігання стрімкому поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, які забороняють відвідування закладів освіти будь-якої форми власності, крім дитячих садочків та спеціальних закладів освіти; роботу кафе, барів, ресторанів (крім доставки та роботи на виніс); роботу ТРЦ; проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних та інших) заходів, новорічних та різдвяних свят (без концертів та ярмарків); приймання відвідувачів закладами культури й проведення культурних масових заходів; роботу фітнес-центрів та басейнів; роботу суб’єктів господарювання у сфері торговельного і побутового обслуговування населення; роботу непродовольчих ринків (продовольчі ринки працюють з обмеженнями).

21:28 19.01.2021

Розподіл газу - невід’ємна складова енергетичної безпеки регіону

З початку січня поточного року у всіх регіонах України зростає соціальна напруга та виникають акції протесту з приводу зростання тарифів на комунальні послуги – постачання електроенергії та газу, тепла та води, розподілу газу тощо. Учасники цих акцій протесту звертаються в тому числі до місцевих органів влади із закликами вплинути на ситуацію та шукати шляхи її вирішення. В цій ситуації, що склалася, вчергове наголошуємо - АТ «Харківгаз» не має ліцензії на постачання природного газу, не продає його, не займається транспортуванням газу та, відповідно, не впливає на формування ціни газу, до складу якої входить транспортування.

21:26 16.01.2021