З днем спортивного журналіста!

Бажаємо завжди бути у відмінній формі, кожен день отримувати неймовірний заряд енергії, постійно керуватися ентузіазмом і невтомним інтересом до подій в світі спорту в цілому, і в футболі зокрема. Бажаємо крутих репортажів, творчого натхнення, величезних успіхів і високих досягнень у журналістській діяльності.

08:22 02.07.2023

З Днем працівників річкового та морського флоту України!

Вітаємо з Днем флоту України та бажаю міцного здоров'я, впевнених сил, вірних цілей, великих ідей, бравої удачі, безперечних успіхів, величезних досягнень, великих перемог та непереможної хоробрості серця. Вітаємо всіх причетних до Дня Флоту України!

08:20 02.07.2023

З Днем податківця України

Діяльність співробітників податкових органів сьогодні важлива, як ніколи - під час війни їх робота стала ще більш відповідальною, оскільки наповнювати казну і підтримувати економіку зараз ще більш необхідно.

08:19 02.07.2023

З Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України

Від щирого серця і з щирою повагою вітаємо з Днем Військово-Морських сил України! Нехай для вас завжди буде штиль на морі, а щаслива зірка горить яскравим світлом і показує шлях додому. За вашу сміливість і доблесть, за відданість своїй країні, за мир на рідній землі ми з гордістю кажемо вам "дякую". Нехай святковий салют прогримить на вашу честь. Зі святом!

08:17 02.07.2023

З Днем працівників слідства!

Щиросердечно вітаємо працівників слідства із професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я, добра та родинного затишку, прихильності від долі, успіхів в усіх справах, невичерпної енергії та наснаги для плідної праці на професійній ниві!

10:27 01.07.2023

Вітаємо з Ювілеєм!

Сердечно вітаємо з Ювілеєм Бондзика Петра Миколайовича - голову Спілки пасічників Первомайського району!

09:23 01.07.2023