Дата: від до Скинути

Відбувся виїзд комісії з адміністративних правопорушень Біляївської сільської ради разом з дільничним офіцером до Красненського та Дмитрівського старостинських округів

Комісією були вручені мешканцям громади попередження щодо утримання в неналежному стані прилеглої територій біля домоволодінь та територій прилеглих до земельних ділянок.

13:26 21.05.2021

19 травня - Всесвітній день сімейного лікаря

06 грудня 2017 року Кабінет Міністрів України затвердив Указ Президента щодо запровадження в Україні нового професійного свята – Дня сімейної медицини, який відзначається щороку 19 травня.

09:30 19.05.2021

Про перерахунок пенсії

Частиною четвертою статті 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що органи Пенсійного фонду щороку з 1 квітня без додаткового звернення особи проводять перерахунок пенсії тим особам, які на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули право на проведення перерахунку, передбаченого абзацами першим - третім цієї частини, на найбільш вигідних умовах.

08:15 19.05.2021

Відвідини родин, які проживають на території Миронівського старостинського округу та перебувають в складних життєвих обставинах і потребують соціальної підтримки

18 травня 2021року працівниками відділення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю КУ «Центр надання соціальних послуг» Біляївської сільської ради Лозівського району Харківської області, спільно з представником Служби у справах дітей Біляївської сільської ради та головою Миронівського старостинського округу було відвідано родини, які проживають на території Миронівського старостинського округу та перебувають в складних життєвих обставинах і потребують соціальної підтримки.

16:28 18.05.2021

В приміщенні Біляївської сільської ради відбувся виїзний прийом громадян спеціалістом Пенсійного фонду України

На всі звернення громадян спеціалістом Пенсійного фонду України були надані вичерпні відповіді та роз’яснення майбутніх дій в оформленні пенсії та перерахунку пенсійних виплат в 2021 році.

11:27 18.05.2021