Вчора, 17 березня, наша Біляївська громада приймала особливих гостей!





Вчора, 17 березня, наша Біляївська громада приймала особливих гостей! ![]()
До нас завітали представники ГО Спільна справа для людей
— люди, які кожного дня невтомно роблять добро! Вони привезли надзвичайно важливу гуманітарну допомогу для тих, хто її найбільше потребує.
Ми отримали велику партію обладнання:
засоби ТЗР (технічні засоби реабілітації);
гігієнічні набори;
памперси для дорослих.
Ця допомога критично необхідна для мешканців громади, які опинилися у складних життєвих обставинах. Зокрема, вона спрямована на підтримку осіб, що проживають у стаціонарному відділенні. Крім того отриманими технічними засобами реабілітації у вигляді милиць, ходунків опорних та крісел колісних може скористатися будь який мешканець громади за необхідності, звернувшись до Центру надання соціальних послуг.
Проєкт реалізується громадською організацією «Спільна справа для людей» за фінансуванням Міністерства закордонних справ Німеччини (GFFO) та координації організації Help – Hilfe zur Selbsthilfe.
Дякуємо партнерам за небайдужість та підтримку Біляївської громади у цей складний час.![]()