Що таке насильство?
Чи виникали в Тебе думки, що декому щастить із чоловіком, батьками, дітьми? Це не стосується не фінансового доброботу, а теплих , людяних стосунків , між чоловіком та жінкою, між батьками і дітьми….
Он у Олени чоловік- ввічливий, добрий, -завжди зустріне з роботи, забере доньку з садочка, а он у Сергія батьки – завжди вислухають, дадуть відповіді на питання…. Брат старший захищає , з уроками допомагає…. Радісно додому йти….
А в тебе ? Черговий «розбір польотів» із злим чоловіком, сердитими батьками? Терпіти образи ? Чи ні… Після того почуваєшся нещасним, розчавленим.
Які існують різновиди насильства
Фізичне - це застосування сили: побої, стусани, удари кулаком, душення, позбавлення свободи, що може призвести до смерті , порушень фізичного , психічного стану.
Сексуальне- будь – яка сексуальна поведінка, що нав`язується проти твоєї волі.
Єкономічне – позбавлення Тебе майнових прав або обмеження в них, відмова в коштах, яке прирікає до голоду і злидне існування.
Психологічне – навмисне приниження честі й гідності.
Якщо в сім`ї Тебе : принижують, ображають, б`ють, штовхають, позбавляють їжі, житла, примушують до небажаних сексуальних стосунків, ти є жертвою Насильства.
Якщо з тобою чи твоїми друзями вже сталося лихо, ОБОВ`ЯЗКОВО ЗВЕРНИСЬ ЗА ДОПОМОГОЮ до відділу поліції або зателефонуй за номером - 102; до представників служби у справах дітей (якщо тобі не виповнилося 18 років)
Зателефонуй на Національну «гарячу лінію» з питань протидії насильству - 386 (безкоштовно для абонентів МТС та Київстар); 0-800-500-3350 ( усі дзвінки в межах України безкоштовні); Національна дитяча «гаряча лінія» - 0-800-500 – 225 (безкоштовно) 772 (безкоштовно для абонентів МТС, Київстар).
Ти маєш право на життя без насильства! Зупинемо насильство самі, у собі. Завдаючи болю іншим , вона принижує передусім самого себе. Допомога, добро, тепле слово – це рух уперед. Пам`ятай! Всі ці неприємності – тимчасові. Вони минуться , а твоє життя стане безпечним та успішним.