Дата: 23.07.2024 16:50

На черговому засіданні сесії сільської ради, 23.07.2024 року, депутати підтримали низку важливих рішень щодо підтримки наших захисників.

☝️За що саме проголосували народні обранці?

Згідно діючої в сільській раді Програми підтримки Збройних Сил України в 2023 - 2025 роках депутатами було підтримано виділення коштів з місцевого бюджету на:

- придбання окопного РЕБ "Грець" 4М-засобу РЕБ для протидії БПЛА працюючих в смузі частот 410-450 МГц, 700-1050 МГц для військової частини А7400 - 150 000 грн;

- придбання Starlink для військової частини А7400 - 25 000 грн;

- придбання квадрокоптеру типу MAVIC для військової частини А1939 - 200 000 грн.

Також, схвалено рішення про передачу з балансу сільської ради генератора для захисників з військової частини А7400 відповідно до їх запиту.

Окрім цього, депутати підтримали виділення субвенції у розмірі 100 000 грн ГУНП в Харківській області згідно Програми територіальної оборони на придбання бронежилетів V-класу захисту з додатковими захисними елементами, розвантажувально-поясної системи (РПС) та захисного килимка, поясного та тактичного спорядження (рукавички, ремені, підсумки, рюкзаки, тощо) для забезпечення стрілецького батальйону.

🇺🇦Дякуємо депутатам за плідну роботу!🇺🇦