До селища Біляївка на виїзний прийом завітала представниця Пенсійного фонду України
У селищі Біляївка відбувся виїзний прийом представниці Пенсійного фонду України, що став важливою подією для місцевих жителів. Захід було організовано з метою надання консультацій та роз'яснень з питань пенсійного забезпечення, які турбують мешканців селища.
Під час прийому жителі Біляївки мали змогу звернутися з різними питаннями, серед яких:
• Призначення та перерахунок пенсій: Багато запитань стосувалося умов призначення пенсій, необхідних документів та процедури подачі заяви. Жителі також цікавилися можливістю перерахунку пенсій у зв'язку зі змінами в законодавстві або набуттям додаткового стажу.
• Пільги та соціальні виплати: Місцеві мешканці отримали інформацію щодо додаткових соціальних виплат та пільг, які надаються різним категоріям громадян.
• Електронні сервіси: Представниця Пенсійного фонду розповіла про можливості використання електронних сервісів для отримання послуг онлайн, що значно спрощує процес взаємодії з установою.
• Особисті консультації: Кожен з відвідувачів мав змогу отримати індивідуальну консультацію щодо свого пенсійного забезпечення, задати конкретні питання та отримати фахові відповіді.