Сьогодні, 13 березня, відбувся виїзний прийом громадян головою громади Олександром Різником у Закутнівському старостинському окрузі

Дата: 13.03.2024 14:52

На заході були присутні керівний склад та працівники різних структурних підрозділів громади. Прийом розпочався з вшанування пам'яті загиблих захисників хвилиною мовчання. На початку прийому Олександр Іванович коротко розповів про стан справ у громаді та поділився майбутніми планами. Присутніми були порушені питання щодо благоустрою населених пунктів; стану дорожнього покриття; комунальних послуг. Активно обговорювались багато інших проблемних питань та шляхи їх вирішення.

Обговорили нагальні проблеми і роботи, які плануються виконати в цьому році. Присутнім розповіли про виконання сільського бюджету за 2023 рік, особливу увагу приділили виділеним коштам на допомогу ЗСУ.

Наприкінці спілкування Олександр Іванович подякував всім мешканцям, хто долучається до розвитку свого села та громади цілому. Слова подяки були також адресовані старості Людмилі Дрозд, депутатському корпусу та всім землекористувачам за плідну працю, підтримку та допомогу не тільки старостинському округу, а всій громаді в цілому. Ми єдині! Ми сила!

Та особлива подяка пролунала нашим військовослужбовцям, які сьогодні  захищають нас та наші домівки, завдяки яким ми можемо жити і працювати у вільній країні на благо нашої громади  та держави!