Сьогодні свій день народження відзначає Сергій Миколайович Мироненко – водій Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Біляївської сільської ради

Дата: 12.02.2024 08:25

Сьогодні свій день народження відзначає Сергій Миколайович Мироненко водій Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Біляївської сільської ради

Шановний Сергію Миколайовичу!

Поспішаємо щиро привітати Вас з днем народження, з вашим ювілеєм та приєднатись до поздоровлень!

Будьте сильним, мужнім та цілеспрямованим. Хай усі задуми здійсняться, хай у кожній справі Вас чекає успіх!

Бажаємо не хворіти, прагнути досягти своїх цілей та вірити у свої мрії, , мати міцне здоров‘я, багато планів та сил на їх втілення.

З повагою та найкращими побажаннями колектив Біляївської сільської ради, депутатський корпус та виконавчий комітет