ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ  ВІДДІЛУ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ!

Дата: 11.02.2024 09:17

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ  ВІДДІЛУ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Всі важливі події в житті людини пов’язані з діяльністю  РАЦСу. Народження і смерть, укладання та розірвання шлюбу, зміна прізвища та встановлення батьківства, усиновлення, видача та відновлення документів –  ось неповний перелік послуг, надання яких є важливим для всіх громадян.

Люди, приходячи у відділ РАЦС, завжди знаходять розуміння та кваліфіковане професійне обслуговування. Адже щодня його працівники, виконуючи досить кропітку роботу, самовіддано служать обраній справі, хоча іноді знаходитися в самій гущі подій людських доль зовсім не просто.

Тож бажаю  всім працівникам відділу РАЦС міцного здоров’я та здійснення задумів і мрій! Мудрості вам та гарного настрою, родинної злагоди та радісних моментів і роботі та поза нею! Хай не вичерпується  ваша віра у щедрість людської душі, хай вас завжди супроводжує милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!