Сьогодні свій день народження відзначає Олег Юрійович Гринько – керівник фермерського господарства «Гринько»

Дата: 11.02.2024 07:13

Шановний Олеже Юрійовичу!

Вітаємо Вас із днем народження!

Хочемо побажати здійснення усіх заповітних мрій, легко долати будь-які труднощі на своєму шляху, йти тільки вперед і ні кроку назад. Нехай життя буде наповнене тільки радісними і позитивними моментами, а гарний настрій завжди залишається з Вами.

З повагою та найкращими побажаннями колектив Біляївської сільської ради, депутатський корпус та виконавчий комітет