Сьогодні свій день народження відзначає Галина Іванівна Олійник – головний спеціаліст відділу з питань загальної та організаційної роботи Біляївської сільської ради, Роздольський старостинський округ

Дата: 10.02.2024 07:11

Шановна Галино Іванівно!

Колектив Біляївської сільської ради, депутатський корпус та виконавчий комітет вітає Вас з днем народження!

Хочемо побажати здійснення усіх заповітних мрій, легко долати будь-які труднощі на своєму шляху, йти тільки вперед і ні кроку назад. Нехай життя буде наповнене тільки радісними і позитивними моментами, а гарний настрій завжди залишається з Вами.