Сьогодні свій день народження відзначає Олександра Павлівна Череватенко – староста Суданського старостинського округу Біляївської сільської ради

Дата: 10.02.2024 07:10

Шановна Олександро Павлівно!

Вітаємо Вас з днем народження!

Хочемо побажати здійснення усіх заповітних мрій, легко долати будь-які труднощі на своєму шляху, йти тільки вперед і ні кроку назад. Нехай життя буде наповнене тільки радісними і позитивними моментами, а гарний настрій завжди залишається з Вами!

З повагою та найкращими побажаннями колектив Біляївської сільської ради, депутатський корпус та виконавчий комітет