Дата: 26.10.2023 15:25

З метою підготовки до опалювального сезону 2023-2024 рр. та придбання дров Біляївська сільська рада інформує населення де та скільки коштуватиме дрова та що для цього необхідно.

1. Звернутися до найближчого лісництва або контори філії та укласти договір, взявши із собою паспорт та ідентифікаційний код (у разі наявності).

2. Отримати рахунок на оплату, де зазначені реквізити підприємства (юридичної особи), з найменуванням продукції, об’ємів, ціни та суми.

3. Здійснити оплату можна через термінал або у будь-якому відділенні банку, а також через мобільний додаток.

4. Після здійснення оплати, звернутися у лісництво для відвантаження деревини паливної або дізнатися про можливість доставки.

Ціни на дрова паливні встановлюються згідно із затвердженим прайсом і залежить від породи деревини.

• До 1-ї групи відноситься – береза, дуб, клен, в’яз (берест), акація, граб, ясен;
  • 2 група – сосна, вільха;
  • 3 група – осика, тополя, липа, верба.

Дрова реалізуються довжиною 1 м.

Наразі ціна дров для населення у філії «Зміївське лісове господарство» становить (без навантаження та доставки):

• 1 група - 1140 грн./м³.
  • 2 група - 930 грн./м³.
  • 3 група - 930 грн./м³.

Контакти лісництв філії «Зміївське лісове господарство» ДП «Ліси України»:

Задонецьке---Малихін Дмитро В’ячеславович,

тел. 0955959116

Чемужівське---Бочка Сергій Миколайович,

тел. 0995630884

Краснополянське---Скидан Сергій Олександрович,

тел. 0666178489

Таранівське---Томах Сергій Михайлович,

тел. 0991819001

Первомайське---Яковлев Віталій Вікторович,