Оголошення про проведення громадських слухань з питання перейменування вулиць на території Біляївської сільської ради

Дата: 04.08.2023 14:49

Інформаційне повідомлення щодо проведення громадського обговорення «Про перейменування вулиць в населених пунктах та населеного пункту села Побєда  Біляївської сільської ради

Керуючись ст. 26, ст. 37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», Законом України «Про географічні назви», Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», згідно розпорядження секретаря Біляївської сільської ради №121 від 03.08.2023 року Біляївська сільська рада оголошує початок проведення громадських обговорень щодо питання перейменування вулиць в населених пунктах сільської ради та села Побєда, згідно переліку (додається):

Організатор громадського обговорення: Біляївська сільська рада

Строк проведення:45 календарних днів з дня оприлюднення оголошення (з 04 серпня 2023 року по 18 вересня 2023 року)

Пропозиції приймаються:

- у письмовому вигляді на адресу сільської ради: вул.Соборна,1 с-ще Біляївка, Лозівського району Харківської області або до відділу з питань загальної та організаційної роботи за адресою:м.Первомайський , вул.Юності, 25;

-в електронному вигляді на електронну адресу: biliaivska.hromada@gmail.com

або надіславши звернення через кабінет посадової особи на офіційному веб-сайті Біляївської сільської ради за посиланням https://bil-gromada.gov.ua

Пропозиції учасників громадського обговорення у письмовій формі чи електронною поштою подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові, контактного телефону та адреси особи, яка їх подає.

Анонімні пропозиції розглядатись не будуть.

При виникненні запитань чи уточнень – звертатись до відповідальної особи за збір пропозицій: Тетяна Гасанзаде, тел. 099-427-89-94

Перелік
об’єктів топоніміки, що підлягають перейменуванню відповідно до дії Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії»
№ з/п об'єкт топоніміки,
який підлягає перейменуванню
назва, яка пропонується
згідно проведеного опитування (протокол №5 засідання Комісії)
Пропозиція
Верхньоорільський старостинський округ Біляївської сільської ради
1 вул.Гагаріна
с.Верхня Орілька
Орільська
2 вул.Іващенко с.Верхня Орілька вул.Іващенка(приведення
до стандартів державної мови)

Дмитрівський старостинський округ Біляївської сільської ради
3 вул.Шевченко с.Дмитрівка вул.Шевченка с.Дмитрівка
(приведення
до стандартів державної мови).

4 вул.8 Марта с.Мар'ївка вул.Березнева
Закутнівський старостинський округ Біляївської сільської ради
5 вул.Первомайська с.Закутнівка вул.Світанкова
6 вул.Побєди с.Закутнівка вул.Сонячна
Красненський старостинський округ Біляївської сільської ради
7 вул.Залізнодорожна, с.Нове вул.Магістральна
вул.Шосейна
вул.Веселкова

8 вул.Кравченко с.Красне вул.Кравченка(приведення
вул.Світла
вул.Райдужна
вул.Квіткова
вул.Запрудна

9 вул.Копцова с.Красне вул.Адміністративна
вул.Барвінкова
вул.Старостинська

Миронівський старостинський округ Біляївської сільської ради
10 вул.Гагаріна с.Миронівка
11 вул.Колодченко с.Миронівка
12 вул.Мироненко с.Миронівка вул.Освіти
13 пров.Ломоносова с.Миронівка
Суданський старостинський округ Біляївської сільської ради
14 вул.Побєдовська с.Побєда
15 вул.А.Чубарова с.Паризьке вул.П.Чубарова
16 вул.Ворожб'янська с.Петрівка вул.Ворожбянська(приведення

17 вул.Суворівська с.Петрівка вул.Східна
вул.Мирна
вул.Солов'їна

18 населений пункт с.Побєда
адміністративний центр Біляївської сільської ради
19 вул.Пушкінська с-ще Біляївка вул.Холодноярська
вул.Андріївська
вул.Українська

Розпорядження "Про проведення громадського обговорення з питань перейменування об’єктів топоніміки" №121 від 03.08.2023 р.