З безмежною скорботою повідомляємо про втрату нашого захисника Шмєльова Андрія Едуардовича, сержанта, командира штурмової бригади 23 ОМБР 1 Бат який загинув у бою

Дата: 15.06.2023 07:55

Андрій народився 13 травня 1988 року, закінчив Біляївську середню школу, згодом продовжив навчання у Первомайському ПТУ №29.

У листопаді 2006 року був призваний до лав Збройних сил України, тобі здобув звання сержанта - командира бойової машини піхоти.

З 2007 до початку повномасштабного вторгнення займався улюбленою справою - виготовляв меблі у місті Харків.

Після того, як зміг вивезти близьких із під обстрілів у Харкові до більш безпечного місця, не зміг стояти осторонь та добровільно пішов боронити свободу і незалежність рідної землі.

14 березня 2022 року був мобілізований до лав ЗСУ.

Відповідально виконував всі розпорядження керівництва військової частини.

В січні 2023 року Андрій пройшов навчання у місті Десна, де успішно підтвердив звання командира та приступив до виконання своїх прямих обовʼязків.

Останні місяці життя виконував бойові завдання в Донецькій та Запоріжській областях, де і перестало битись його добре, величезне і любляче серце.

У Андрія залишилися люблячі його батьки, молода дружина і сестра.