З Днем працівників місцевої промисловості України!

Дата: 04.06.2023 07:52

День працівнкиів місцевої промисловості відзначають щороку в першу неділю червня, починаючи з 2002 року.

Місцева промисловість як галузь пройшла становлення в Україні в 1930-х роках.

Підприємства місцевої промисловості, серед яких — невеликі фабрики, заводи, промислові підприємства, фірми, науково-дослідні та інші організації, що виробляють широкий асортимент продукції - загалом більше 15 тисяч найменувань товарів господарського споживання і побутового призначення переважно для для місцевого споживання. До цієї галузі належать і сувенірна продукція, вироби народних умільців, що  презентують гостям і туристам цікавинки українських міст і регіонів.

Працівники місцевої промисловості — люди з золотими руками і творчою роботою. З дерева та глини, з кістки та вовни, з льону та заліза вони створюють дива, а часом, справжні шедеври.

Вітаємо представників цих галузей із професійними святами! Бажаємо здоров’я, благополуччя, оптимізму, творчого натхнення, нових  успіхів і надбань у професійній діяльності, щастя і добробуту в родинах.