Шановні діти, батьки, вчителі!

Дата: 31.05.2023 15:11

Попри виклики, які постали перед країною й обумовили другий непростий 2022-2023 навчальний рік, сьогодні свято, свято останнього дзвоника!

Тому хочу згадати слова легендарної української письменниці та поетеси Ліни Костенко: «І все на світі треба пережити, і кожен фініш — це, по суті, старт».

Для багатьох школярів цей дзвоник сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для Вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви зреалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх мрій!

Пам’ятайте завжди: Україна – це не зруйновані будинки та інфраструктура, Україна – це Ви!

Саме тому я бажаю вам ніколи не забувати, що ваша боротьба за Україну – це боротьба сьогодні за себе кращого завтра – інтелектуальнішого, освіченішого, рішучішого.
Завжди вимагайте своїх прав та поважайте права інших! Поважайте своїх вчителів, наставників та батьків, вони дають вам найцінніше – знання та досвід. Поважайте наших Воїнів – вони захищають наші життя, нашу Україну.

Глибоко вдячний педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я, успіхів та миру.

Працюйте плідно, живіть яскраво та змістовно!

Бажаю Перемоги! Успіхів та миру! Слава Україні!

Біляївський сільський голова     Олександр РІЗНИК