Оголошення про проведення громадських слухань з питання перейменування вулиць на території Біляївської сільської ради

Дата: 24.02.2023 14:35

Відповідно до розпорядження сільського голови від 23.02.2023 року № 26 «Про заходи з підготовки громадських слухань» оголошується проведення громадських слухань з питання перейменування вулиць на території Біляївської сільської ради  за наступним графіком:
• 18 квітня 2023 року о 12 год. 00 хв на вул. Оренбурзькій селища Біляївка;
• 18 квітня 2023 року о 13 год. 00 хв на вул. Московській с-ща Біляївка;
• 18 квітня 2023 року о 14 год. 00 хв на вул. Новомосковській с. Побєда.
До участі у громадських слуханнях запрошуються громадяни, які мешкають на вищевказаних вулицях. При собі потрібно мати паспорт громадянина України.
Зауваження та рекомендації щодо питання, яке виноситься на громадські слухання приймаються в письмовій та електронній формі до 17 квітня 2023 року та будуть оприлюднені під час безпосереднього проведення громадських слухань.
За додатковою інформацією звертатись за тел.:+380956834467 або на електронну адресу: biliaivska.hromada@gmail.com

ПЕРЕЛІК
вулиць що пропонуються до перейменування, визначений на 2 засіданні Комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища по Біляївській сільській раді від 15 лютого 2023 року

Назва