ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 24.02.2023 10:22

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування: Біляївська сільська рада Лозівського району Харківської області.
2. Місце знаходження : Україна, 64141, Харківська область, Лозівський район, с-ще Біляївка, вул. Соборна, 1.
3. Код ЄДРПОУ: 04399559
4. Категорія предмета закупівлі: товар
5. Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Бензин А-95 (талони) (код ДК 021:2015: 09310000-9 Нафта і дистиляти)
6. Дата оголошення: 23 лютого 2023 року
7. Процедура закупівлі: відкриті торги (з особливостями)
8. Ідентифікатори в електронній системі публічних закупівель:
8.1. Ідентифікатор плану закупівлі:
UA-P-2023-02-23-002661-a
8.2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-23-010134-a
9. Очікуваний обсяг закупівлі: Бензин А-95 (талони) – 2340 л.
10. Очікувана вартість та обґрунтування вартості предмета закупівлі: 113045,40 грн. з ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене статистичним аналізом про середньомісячне використання паливно-мастильних матеріалів на потреби Замовника згідно з діючими ринковими цінами, та з урахуванням офіційних статистичних даних Мінфіну (https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/) станом на дату оголошення закупівлі середня ціна на бензин А-95 по Харківській області становить 48,31 грн. за 1 літр. Очікувана вартість предмета закупівлі по Програмі організації надання первинної медичної допомоги мешканцям Біляївської територіальної громади на період 2023 року для забезпечення підвозу хворих на процедуру гемодіалізу до медичного закладу с. Катеринівка Лозівського району становить 113045грн. 40 коп.

Розрахунок витрат по відшкодуванню вартості підвозу хворих.

1. Витрати на один автомобіль на рік розраховується за формулою:
Вартість 1 літра бензину х витрата бензину на один виїзд х 3 (кількість сеансів на тиждень) х тижнів у році

Кількість хворих

Кількість сеансів на тиждень

Кількість сеансів на рік

Потреба пального на одну поїздку, л

Потреба пального на рік

Ціна 1 л. пального грн.

Потреба в коштах на місяць, грн.

Потреба в коштах на рік, грн.

3*52 тижні= 156 днів

15*

=2340

15*48,31*13=

9420,45*12=113045,40

Потреба пального на одну поїздку : 160 км *9 = 14,40 л.
Петрівка __2 км__Суданка__17 км__Закутнівка__61 км.__Катеринівка = 80 км.
Катеринівка_____Закутнівка______Суданка__________Біляївка = 80 км

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

У разі закупівлі бензину за своїми характеристиками Бензин А-95 повинен відповідати ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови»
До того ж, враховуючи необхідність використання предмета цієї закупівлі, товар повинен відповідати Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927. Крім того, зважаючи на виробничу потребу замовника, розташування автозаправних станцій постачальника для отримання Замовником бензину А-95 в м. Первомайський в Харківській області, та по території України. Строк поставки товару: до 31 березня 2023 року.
З метою забезпечення якості предмета закупівлі від постачальника вимагаються документи, які підтверджують технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, форма яких передбачена чинними нормативними документами (сертифікати заводу-виробника або паспорт заводу-виробника, або сертифікованої лабораторії, або інший документ виробника, що підтверджує технічні та якісні характеристики предмету закупівлі (відповідно до умов тендерної документації та проєкту договору про закупівлю).