«Довідник безбар’єрності»: слушні поради у воєнний час

Дата: 16.01.2023 17:41

Підтримка рідних та близьких у важкі воєнні часи надзвичайно важлива. А в різдвяно-новорічні свята вона набуває ще більшого значення, адже це гарна нагода подзвонити, відвідати та підтримати.
Не знаєте які підібрати слова для людини, що фізично або психологічно постраждала внаслідок бойових дій? Розділ електронного довідника «Безбар'єрність» – «У воєнний час» містить поради та відповіді на питання, які турбують українців в умовах повномасштабної війни.
За словами начальника Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Ірина СВИСТУН, посібник «Довідник безбар’єрності», розроблений за ініціативи першої леді Олени Зеленської та підготовлений профільними експертами. Водночас розміщена на онлайн-майданчику інформація постійно актуалізується відповідно до сьогоднішніх реалій та викликів.
Зберігайте корисні ресурси та користуйтеся у зручному форматі, адже відтепер електронний довідник доступний ще й на порталі «ДІЯ»:
• «Довідника безбар’єрності» - https://bf.in.ua
• розділ «Дія. Безбар’єрність» на порталі державних послуг «Дія» - https://bf.diia.gov.ua