Від усього серця вітаємо з Днем народження:

Дата: 15.01.2023 07:50

- Голуб Валентину Федорівну, головного спеціаліста Центру надання адміністртивних послуг та державної реєстрації;
- Яковенко Галину Григорівну, молодшого медичного працівника амбулаторії с.Закутнівка.
Бажаємо Вам щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення!
Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, задушевними зустрічами і плідною працею!
Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі!
Хай сонце заглядає у вікна, а щастя — в серце!