Приємні моменти першого у 2023 році рейду по захисту прав дітей громади

Дата: 11.01.2023 14:14

11 січня 2023 року службою у справах дітей сільської ради спільно з ювенальною превенцією відділу поліції та соціальними фахівцями було проведено перший у цьому році спільний рейд.
Як завжди, метою виїзду було виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які залишились без батьківського піклування, шляхом відвідування сімей Роздольського та Суданського старостинських округів (відвідано 8 сімей, у яких проживають та виховуються 17 дітей).
Спеціалістами обстежені умови проживання і утримання дітей, забезпеченість їх сезонним одягом, предметами гігієни та продуктами харчування. Проведені роз'яснювальні бесіди щодо відповідального батьківства, ведення здорового способу життя та створення належних умов проживання дітей в сім’ях.
Приємним моментом рейду був візит до родини у с.Шульське, з якою служби працювали раніше. У минулому році в родині склалася напружена ситуація з виховання та організації побуту п’ятьох дітей. Ставилось питання про притягнення батьків до відповідальності за невиконання батьківських обов’язків та вилучення дітей з родини, та батьки вчасно зрозуміли, до чого може привести їх бездіяльність і почали крок за кроком виправляти своє ставлення до дітей. Попереду у родини та фахівців ще багато роботи, але важливо, що перші кроки до змін зроблені.
Сьогодні, під час візиту до родини, працівники поліції не складали протокол, а навпаки, вирішили підтримати старання батьків та допомогти у здійсненні мрій їх дітей. Продуктові набори, солодощі, іграшки, одяг для малюків та особливо мобільний телефон для старшого хлопчика, родина отримала від працівників поліції за старання стати кращою.
Сподіваємось, що так і станеться. І всі діти нашої громади будуть рости в турботі та любові своїх батьків!