Колектив Біляївської сільської ради у глибокій жалобі з приводу передчасної смерті колеги і водія Тимофєєва Валерія Леонідовича

Дата: 09.01.2023 10:04

Несподівана смерть – на 62 році життя – втрата для рідних, близьких, колег і друзів. Нехай добрий, світлий спомин про Валерія Леонідовича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була важливою у житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть! У нашій пам’яті Валерій Леонідович назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи. Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлого. Вічна світла пам’ять нашому колезі і другу. Поділяємо біль та горе рідних!