Шановні військовослужбовці! Захисники України!

Дата: 06.12.2022 07:50

Від себе особисто та від Біляївської громади вітаю із Днем Збройних сил України. Ваша стійкість, витримка та самовіддане служіння українському народу гідне для наслідування прийдешніми поколіннями.
Найцінніше в нашому житті – мир, спокій і стабільність, тому немає вищої честі, ніж бути захисником рідної країни. Це свято об'єднує всіх військовослужбовців країни, та тих, хто готовий в будь-який момент захищати український народ та боронити кордони нашої держави.
Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії і незламної віри, мирного неба, благополуччя, а вашим сім’ям – героїв, які завжди повертаються додому!
У цей день також згадаймо військовослужбовців, які віддали життя заради світлого майбутнього нашої держави! Це кращі сини й доньки України, подвиг яких вічно залишиться у пам’яті нашого народу! Вони – наші герої і водночас наш біль.

Дякую за доблесну службу всім військовослужбовцям!

Голова Біляївської сільської ради                             Олександр РІЗНИК