ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 21.11.2022 10:48

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Предмет закупівлі: Генератор бензиновий (ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори)

2. Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-17-004145-a
КЕКВ 3110 – «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування»
3. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до нагальних потреб Біляївської сільської ради Лозівського району Харківської області, а саме для забезпечення безперебійного електропостачання об’єктів соціальної інфраструктури сільської ради.

Найменування та опис характеристик товару, що вимагаються замовником

(шт.)

1.

Вид генератора:

бензиновий

Стан

Новий

Номінальна потужність

Не менше 12 кВт

Кількість фаз

3 фази

Рік випуску

Тип установки

Портативний (переносний)

Гарантія

Не менше 12 місяців від дати отримання товару

4. Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося на основі аналізу загальнодоступної інформації у мережі Інтернет методом порівняння середньо ринкових цін на аналогічні товари. Моніторинг здійснювався згідно примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 №275 із змінами).
Очікувана вартість закупівлі становить 200 000,00 грн. (Двісті тисяч гривень 00 копійок) з ПДВ.